مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان .

مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان

ویژگی های موکت آمفی تئاتر و سالن همایش

قالیشویی در مشهد موکت آمفی نمایش زنده و تالار همایش
موکت آمفی بازی زنده و تالار همایش و نقش آن در تالار های شبیه همچون تالار همایش، تالار های سینما و فضا هایی از این دست با اعتنا به تردد های مداوم و داد و فریاد های متواتر بسیار دارای اهمیت و واضح میباشد که نیاز به کاهش صدا های محیطی در آمفی بازی زنده و تالار همایش دو چندان می باشد. چنین فضایی سوای موکت برای هیچ یک از ما قابل تصور وجود ندارد ،روح مکان در‌این اطراف ها را میتوان به موکت و صدا اطلاق کرد.

موکت آمفی بازی زنده و تالار همایش عموماً در تالار هایی به کارگیری میگردند که دارنده پلکان های ممتد می باشند. این موکت ها بدلیل پهنا های ۴ متری و قابلیت انعطاف پذیری شان جهت پوشش روی پلکان شایسته ترین آیتم به اکانت میایند به علاوه موکت هایی که در گوشه و کنار هایی مانند سینما و آمفی نمایش زنده نصب می گردند می بایست در قبال الکتریسیته مستقر مقاوم باشند.

سفارش موکت سیزال به شما استعمال از موکت های رول گروه اداری می باشد.

گروه موکت های اداری سیزال
برای دیدن گروه موکت های اداری کلیک فرمائید

نقش الکتریسیته مستقر در آمفی بازی زنده و تالار همایش
الکتریسیته بومی موکت در آمفی نمایش زنده و تالار همایش و ولی گوشه و کنار های اداری پرتردد معمولا وقتی تولید می‌شود که مواد خامی مانند پشم و پلاستیک یا این که کف کفش و موکت به هم مالیده شوند، این فرآیند باعث می گردد که الکترون ها از سطح یک ماده کشیده گردیده و بر روی سطح ماده دیگر قرار گیرند.

استاندارد ISO 6356 مرتبط با منسوجات کفپوش و لمینت ها، باز نگری گرایش به الکتریسیته مستقر، آزمایش رویه رفتن می باشد. موکت های سیزال معمولا با الکتریسیته مستقر پایین 4 kv ایجاد میشوند که مطلوب برای اطراف های اداری با تعداد سیستم های کامپیوتری میانگین به بالا می باشد.

موکت مطلوب برای چنین فضاهایی باید علاوه بر کیفیت الیاف، و داشتن امکان ضد الکتریسیته مستقر، قابلیت و امکان نصب بر روی پلکان نیز دارای اهمیت میباشد. چون نصیب هایی که روی کناره پلکان قرار می گیرد تحت فشار بسیار متعددی میباشند که توسط آزمایش های مخصوصی که بر روی موکت انجام می گیرد مشخص و معلوم می گردد کدام موکت ها قوی میباشند به طور یک دست بر روی پلکان نصب شوند. در سیزال ما مطلوب ترین نوع های موکت رول را گرد آوری کرده ایم تا انسجام محیط ها را بهبود ببخشیم.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۵:۲۵ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)