مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان .

مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان

فرش 1500 شانه

قالیشویی در مشهد توسعه یافته ترین دستگاه ساخت فرش ماشینی در کمپانی صنعت های فرش کاشان او‌لین دستگاه فرش ماشینی 1500 کتف در جمهوری اسلامی ایران و عالم که با تراکم 4500 و هزینه 2.250.000 یورو فعال‌سازی شده‌است. از مهترین ویژگیهای این فرش لطافت و نازکی در پشت و روی فرش و همچنین استحکام بسیار بالا و رنگپذیری فوق العاده ان سبب ساز رقابت بسیار تنگاتنگ این مدل فرش با فرش دستباف شده‌است . این فرآورده گذشته از افتتاح نیز مشتریانی از کشورهای متفاوت از گزاره استرالیا ، المان ، فنلاند ، قطر و کشورهای کناره خلیج عجم داشته و معطل ساخت پایانی فرش 1500 کتف می‌باشند.

ناحیه کاشان با یقین یکی قطبهای ساخت فرش ماشینی دنیاست که با سپرده گذاری های کلانی که در قضیه ایجاد فرش گردیده توانسته رقبای خویش را مدام یک‌سری قدم عقب خیس نگه داراست.

رقبای فرش کاشان در عالم کشورهای ترکیه و بلژیک می‌باشند که به منجر طرح های بسیار خوشگل و متفاوتی که فرشهایی اهل ایران به نسبت رقبا داشته میباشد فرش ماشینی کشور ایران همچون فرش دستباف اهل ایران مدام در عالم مشهور بوده میباشد و مشتریان ویژه ای داراست.

ماشین الات فرش 1500 کتف
سیستم بافت فرش 1500 کتف فعلا انحصارا در اختیارشرکت وندویل بلژیک با کد فنی HCIX2 می باشد .سیستم بافت فرش ماشینی 1500 کتف یک جور بافت فرش با گنجایش بالا میباشد که با 5میلیون گره در هر متر مربع یک فرش فوق ریز بافت را ایجاد می کند که تیتر دستبافگونه برای ان معدود می باشد .در پشت فرش شما به رنج می‌توانید گره ها را تشخیص دهید یا این که همان پشت روی فرش مشابه به هم می باشند .

 

 

دستگاه بافت فرش 1500 کتف قابلیت طرح ریزی هم زمان برای 45000 راز نخ را دارد به‌این معنا که 45000 دوک نخ در نصیب کریل نخ ها موجود هست که به طور همزمان به دهانه دستگاه وارد می‌گردد و بسته به طرح فرش هر رنگ در حین طرح ریزی گردیده تبدیل به کره گردیده و روی فرش نقش میبندد.

فرش 1600 کتف
فرش های 1500 کتف جای خویش را در سوله جات تولیدی به مرور گشوده کرده و شرکت های ریز و درشت بر راز ایجاد تولیدها 1500 کتف در رقابت میباشند .همین فرمان منجر گردیده گردیده تا با تیتر های غیر حقیقی وواقعی نیز به فروش برسند. شایان ذکر میباشد بالاترین کتف در فرش ماشینی 1500 کتف میباشد و لاغیر

فرش 2000 کتف
تا سال 2020 طرحی برای تولید ماشین آلات فرش 2000 کتف به وسیله موسسات تولید ماشین آلات فرش بافی از پاراگراف وندویل بلژیک و شونهر آلمان که همواره از برگزیدگان های این صنعت به حساب می آید نیست و تا انجا که عامل ها فرش از آن آگاه می باشند تا 2 سال آینده نیز فرشی که حقیقتا 2000 کتف باشد وجود نخواهد داشت و همه مثال هایی که با تیتر فرش 1600 کتف و 2000 کتف به فوش می رسد تقلبی و غیر حقیقی میباشد .


برچسب: قالیشویی در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۹:۰۴ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)