مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان .

مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان

گلیم سوزنی سیرجان


گلیم سوزنی سیرجان

قالیشویی در مشهد

نقشه گلیم سوزنی


به عبارتی‌طور که گفتیم نقشه گلیم سوزنی مشتمل بر طرح‌های حیوان ها میباشد اما نقشه رشته‌ای برای گلیم سوزن دوزی نیست و بافندگان این‌سیرتکامل گلیم‌ها سوای مراجعه به نقشه و به طور فرضی گلیم سوزنی را می‌بافند.

 

گلیم سوزنی سیرجان


تا این نصیب از مقاله معلوم شد که گلیم سوزنی چه می باشد، چه‌گونه بافته می‌شود، خاستگاه آن کدام حیطه میباشد و در چه مناطقی امروزه بافته می‌گردد. گفتیم که همچنان مدل خاصی از گلیم سوزنی در استان کرمان ترویج دارااست که به طور عمده در شهرستان سیرجان بافته می‌شوند، این گونه گلیم سوزنی با اسم شیریکی پیچ شناخته میشود. کهن‌ترین و زبده‌ترین شخصی که گلیم سوزنی سیرجان را می‌بافد فعلا ۱۱۰ سال سن دارااست و از سن ۱۰ سالگی، آغاز به بافت گلیم سوزنی نموده است. اکنون گلیم سوزنی سیرجان با اسم شیریکی پیج، در صنعت های دستی، تثبیت جهانی شده‌است. درحال حاضر این سؤال مطرح میگردد که مواد اول و نخ ها و دستگاه‌هایی که برای بافت گلیم سوزنی سیرجان آیتم به کارگیری قرار می گیرند چه طور میباشند در قرنها قبلی عشایر استان کرمان، پشم گوسفندان را می‌رستند و با رنگرزی طبیعی، تعدادی رنگ متفاوت برای نخ‌ها، ایجاد می‌کردند. گلیم سوزنی سیرجان به طور کاملً پشمی میباشد و تار آن (در لهجه محلی با اسم شت) و پود آن از یک مال هست. همینطور قابل ذکر میباشد که در ناحیه سیرجان دو مدل گلیم به اسم گلیم-قالی و گلیم سوزنی بافته میشود که عموما برای بافت گلیم قالی از پشم خالص به کار گیری می‌گردد اما برای بافت گلیم سوزنی از کرک گوسفندان استعمال می‌گردد، برای همین طرح های گلیم سوزنی سیرجان دقیق می‌باشند.

گلیم سوزنی

برای دار کردن گلیم، به یک دار نیاز میباشد. دستگاه بافت گلیم سوزنی سیرجان یا این که به عبارتی شیریکی پیچ، یک دار افقی میباشد همینطور برای بافت آن نیاز به کجو و هاف نیز است. دار گلیم سوزنی سیرجان به طور افقی میباشد، چون دار‌های عموری تحمل فشار چله ها را ندارند. اما در قبلی، اساس‌های عمودی دار تا یک سری سانتی متر داخل زمین کاشته می‌شدند تا توان تحمل چله گلیم سوزنی را داشته باشند. برای کوبیدن پود‌ها بر روی یکدیگر از گلیم کتف یا این که به عبارتی دفتین به کارگیری می شود. قابل ذکر میباشد که تیغ یا این که چاقوی قالیبافی، نقشی در بافتن گلیم سوزنی سیرجان ندارد و این زمینه به صورت بافت گلیم سوزنی مربوط میباشد که تا قبل از اینً در همین مقاله به آن پرداختیم. گلیم سوزنی سیرجان برای گردشگر‌ها نیز جذابیت دارااست و مهم ترین وارد کننده فرنگی این مدل گلیم، سرزمین آلمان میباشد. گلیم سوزنی سیرجان در قطعات کوچک آنقدر خوشگل میباشند که تحت عنوان تابلو به طور فریم گردیده نیز به فروش می‌رسند.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۶:۵۷ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

لکه های فرش

از حلال های لکه گیر استعمال نمائید

قالیشویی در مشهد

حلال لکه گیری که در حیث دارید به کارگیری فرمایید را از قبلی روی مکانی که لکه روغن دارااست آزمایش فرمائید. حلال لکه گیر را به پارچه ای منزه یا این که دستمال حوله ای مالیده و آن را به بخش کوچکی از فرش یا این که موکت که چشم نمیشود فشار دهید. بعد از یک سری دقیقه، با پارچه ای مرطوب حلال را تمیز نمائید. بگذارید نصیب آزمایش گردیده کم آب شود، و اعتقاد و باور نتایج فرمائید که حلال لکه ای باقی نگذاشته یا این که رنگ را از فرش و موکت منزه کرد‌ه باشد.

 

حلال لکه بر را روی محل لک گردیده با روغن به کار گیری فرمایید. با به کارگیری از دستمال پارچه ای یا این که دستماله ای حوله ای، حلال را روی فرش یا این که موکت لک گردیده فشار دهید، از حاشیه های بیرونی آغاز کرده و به راءس لکه برسید. آنقدر سفت فشار دهید که حلال به طور کامل جذب بافت فرش یا این که موکت شود.

 

بعد از 5 دقیقه، دستمال پارچه ای یا این که حوله ای مرطوبی برداشته و حلال را از روی فرش یا این که موکت عده فرمائید. آنگاه بگذارید محل لک گردیده کم آب شود. از پنکه یا این که رطوبت گیر در فضای بسته استعمال نمائید تا مراحل کم آب شدن سریعتر صورت بپذیرد.

 

نکات مهم برای شیوه شستشو فرش از چربی:

• حین شستشو فرش از آب سرد به کارگیری نمائید.

• دوران زیاد سرکه یا این که الکل را روی فرش نگذارید.

• از وایتکس ها ومواد شیمیایی استعمال نکنید سبب ساز جراحت به الیاف فرش میگردد.

• از هر روشی استعمال کردید بعداز انجام تمام پروسه فرش را تماما کم آب نمایید تا تغیرات را متوجه گردید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۴:۲۹ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

خصوصیت‌ها و کاربرد فرش‌های پلی‌استر وBCF

خصوصیت‌ها و کاربرد فرش‌های پلی‌استر وBCF

قالیشویی در مشهد
ولی از مزایای الیاف پلی‌پروپیلن (BCF)و پلی‌استر می‌اقتدار به رنگ‌پذیری بسیار خوب آنها اشاره نمود. به همین برهان هزینه‌ی رنگ‌آمیزی آنها کمتر از دیگر الیاف و تنوع رنگ‌های آن نیز بیش تر میباشد و نسبت به الیاف اکریلیک و پشم ارزان ارزش خیس نیز می‌باشند.

از سایر مزایای فرش های BCFمی‌اقتدار به عدم جذب رطوبت در آن ها اشاره نمود. به همین عامل برای به کارگیری در محل‌های مالامال رطوبت مطلوب میباشد. فرش پلی‌پروپیلن و پلی استر در‌صورتی‌که شسته شود یا این که مرطوب شود، در حین کوتاهی کم آب خواهد شد.

دیگر مزیت فرش‌های پلی استر، موقعیت پیوسته این الیاف میباشد که سبب ساز می شود این گونه فرش مانند پشم و اکریلیک پرزدهی نداشته باشد.

یکی معایب این دسته فرش‌ها، قابلیت و امکان جذب آلودگی‌ها میباشد. آلودگی‌های گوناگون با شالوده‌ی روغنی بعد از جذب شدن به الیاف فرش به مشقت قابل شستشو خواهند بود. البته آلودگی‌های قابل حل در آب به سادگی از روی فرش منزه خواهند شد.

با اعتنا به مطالب بیان شده در‌این دسته فرش، استعمال از فرش‌های پلی‌پروپیلن و پلی استر در فضاهای گشوده، استخرها، اتاق نوباوه، آشپزخانه و بقیه محل‌هایی که نخواهید برای کفپوش کردن آن هزینه‌ی متعددی انجام دهید مطلوب خواهد بود.

گونه های فرش های ماشینی از حیث تراکم بافت
خواسته از تراکم فرش تعداد گره‌های رنگ بافته گردیده در فرش هست. هر فرش دارنده دونوع تراکم میباشد، تراکم عرضی و تراکم طولی. تراکم عرضی فرش را کتف آن می گویند.کتف فرش عموما برحسب تعداد گره رنگ در هر متر اکانت گردیده و دلیل اصلی انتخاب بها فرش به شمار می‌رود چراکه با بیش تر شدن آن نقش‌ها دقیق‌خیس میشوند. یک چاره معمولی برای پی بردن کتف فرش این میباشد که هنگام خرید به پشت فرش نگاه کرده و تعداد گره‌های آن را بشمارید. به عنوان مثال در حالتی‌که فرش 1000 کتف معرفی میشود در هر متر از پهنا فرش می بایست 1000 گره وجود داشته باشد (برای به حساب آوردن معمولی خیس میتوان اعلام کرد در 10 سانتی متر از فرش بایستی 100 گره وجود داشته باشد). تراکم طولی نیز مشابه به عبارتی تراکم عرضی میباشد با این تفاوت که در زمان فرش و براساس تراکم پود آن به حساب آوردن می‌گردد. در فرش های ماشینی دستباف سیرتکامل، برای بدست آوردن تراکم طولی (یعنی تعداد گره رنگ در زمان فرش) می بایست تراکم پود را بر 3 تقسیم نماییم یعنی هنگامی که گفته می‌گردد فرشی تراکم 3000 داراست به‌این مضمون‌ میباشد که می بایست در یک متر از ارتفاع آن 1000 گره وجود داشته باشد یا این که درصورتی که تراکم فرشی 2550 میباشد بدین معنا میباشد که در هر متر از ارتفاع آن 850 گره بافته شده‌است. در مقیاس کمتر هم احتساب به همین صورت میباشد یعنی برای مثال در 10 سانتی متر از یک فرش با تراکم طولی 2550 بایستی 85 گره وجود داشته باشد. نهایتا این‌که هرچه تراکم فرش فراتر باشد قیمت بیشتری پیدا مینماید و ارزش آن فراتر می‌رود.

گرانترین فرش ماشینی
مبتنی بر آنچه گفته شد اینک گرانترین فرش های ماشینی جمهوری اسلامی ایران و عالم فرش های 1500 کتف میباشند که از نازکی فوق العاده بالایی برخوردارند و فرش‌های 1200 کتف، 1000 کتف، 700 کتف و 500 کتف به ترتیب در جایگاه‌های بعدی قرار میگیرند. از حیث تفاوت ظاهری فرش های با تراکم بالا یعنی 1500 و 1200 کتف دارنده نازکی، لطافت، انعطاف پذیری و زیبایی بیشتری می باشند ولی قطر (طول نخ خاب) کمتری نسبت به فرش های 700 و 500 کتف دارا‌هستند. به عبارت دیگر فرش های 700 کتف و 500 کتف نرمتر میباشند و وزن کمتری هم نسبت به فرش های 1000 و 1200 کتف دارا‌هستند. نکته دیگر در زمینه ی گرانترین فرش های ماشینی این میباشد که معمولا برندهای متفاوت با دقت به سطح کیفیت و سیاستهای نرخ‌گذاری متاع، قیمتهای متفاوتی دارا هستند که در شاخه فرش ماشینی تارنما ایفرش می توانید از ارزش تولید ها برندهای دارای اعتبار فرش ماشینی مملکت اطلاع پیدا نمایید.

 

نکته آخری
درپایان ذکر این نکته نیز ضروری میباشد که الیاف اکریلیک هم دارنده سطح ها کیفی متفاوتی می‌باشند و صرفا فرش‌هایی که از نخ اکریلیک کیفیت عالی تهیه و تنظیم گردیده باشند از ارتفاع قدمت و کیفیت بالایی برخوردار خواهند بود. نخ های اکریلیک معدود کیفیت، پرزدهی متعددی دارا هستند و بعد از مدتی در گیر کوبیدگی گردیده، محکم و چغل میگردند و این در حالی میباشد که بها فرش هم تا حد متعددی به مال الیاف آن بستگی دارااست که در نوشته‌ی‌علمی بها فرش و عامل ها انتخاب کننده آن در این مورد توضیحات بیشتری داده ام درنهایت. امیدوارم با مطالعه این مقاله بتوانید با روءیت کرد بازتری به مغازه های فرش رجوع‌نمایید و آگاهانه فرش متبوع خویش را تعیین نمائید. درصورتی که بازهم سوال یا این که نکته مبهمی در ذهن دارید می‌توانید سوال خویش را در نصیب نظرها مطرح کنید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۱:۱۷ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

شستن فرش در خانه

قالیشویی در مشهد

راهنمای شستن فرش در خانه

فرش ها در منزل ما هر ماه شامپو میگردند تا آلودگی و گر دو غبارشان پاک شود. اما حال تصمیم دارم آن‌ها‌را بشویم. آیا برای شستشوی فرش در منزل طریق مخصوصی موجود است؟

 شستشوی فرش در خانه مستلزم فضای مطلوب میباشد تا بتوانید به راحتی آن را بشویید. در شرایطی که فرش منزل شما اضافه از ۶ متر میباشد، به علت تبعیت از تمدن سوئیت نشینی بهتر میباشد آن را به موسسات کارشناس قالیشویی بدهید. اما درصورتی که بعدها کمتری دارا‌هستند با رعایت مصرف با صرفه آب می‌توانید آن را در منزل بشویید. گذشته از شستشوی فرش بهتر میباشد گرد و غبار آن را از در بین ببرید. شما میتوانید با تکاندن فرش گرد و غبار آن را بیرون فرمائید و با جاروی دستی آن را منزه فرمائید. مراقب باشد که ضربه شدید تار و پود فرش شمارا در گیر جراحت نکند.

 

برای شستشوی فرش می بایست مطمئن گردید فرش رنگ نمی دهد. چه فرش شما دستبافت باشد و چه ماشینی رنگ دادن جراحت بدون شوخی به آن می‌زند. برای اینکه بدانید این واقعه می افتد یا این که خیر، یکپارچه یا این که دستمال سپید مرطوب را روی سطح فرش بکشید. در شرایطی‌که پارچه مرطوب رنگ گرفت، بهتر میباشد فرش را به موسسه ها قالیشویی بسپارید.

 

 

برای شستشوی فرش می بایست مطمئن گردید فرش رنگ نمی دهد

برای شستشوی فرش در خانه بهتر میباشد از سطحی طاقت فرسا و شیبدار استعمال نمایید تا آب مازاد بتواند بیرون شود. رتبه حرارت آب را روی حد میانگین نگه دارید و آب ولرم شایسته ترین موقعیت آن میباشد.

 

در شستشوی فرش از ماده های شوینده قلیایی استعمال نکنید و اسیدیته خنثی را به عمل ببرید. پودر شستشوی دستی، شامپو فرش، پودر صابون خانگی و ریکا مطلوب می باشند و در حالتی‌که کثیفی فرشتان چندان زیاد وجود ندارد یا این که لکه چربی نیست، از شوینده رقیق گردیده با آب به کار گیری نمائید.

 

پس از شستن فرش آن را خوب آبگیری فرمایید و با حوله ای پرزهای مازاد آن را بگیرید. چنانچه فکر می‌کنید ممکن میباشد رنگ بدهد اذن دهید برای ساعتی در به عبارتی موقعیت بماند تا رنگ به بخش های دیگر جریان پیدا نکند.

برای شستشوی فرش در خانه بهتر میباشد از سطحی دشوار و شیبدار به کار گیری نمایید

 

برای کم آب شدن فرش، آن را از پشت و در فضای آزاد دور از نور و روشنایی آفتاب پهن نمائید. معلق کردن فرش ابدا سفارش نمی‌شود زیرا سبب ساز جراحت به بافت فرش می گردد. از وسایل گرم کننده و حرارتی برای کم آب کردن فرش استعمال نکنید.

 

نکته مهمی که در شستشوی فرش در خانه موجود هست این میباشد که در حالا پهن کردن فرش نباید مجدد روی آن آب بگیرید زیرا ریشه های فرش رنگ زرد میشوند.

پس از کم آب شدن فرش آن را با یک برس به آرامی برس بزنید تا طرح ها جای خویش قرار گیرند.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۳:۲۲ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

نگهداری فرش دستباف در منزل

حفظ از فرش دستباف در منزل یک مسائل دارای اهمیت هست که بعضی از خانم های منزل دار به خصوص نوعروسان دغدغه آن را دارند . در این مطلب از وب سایت فرش کلاهدوزان قصد داریم که در این موضوع برای شما حرف کنیم . این مسئله از آن رو دارای اهمیت می باشد که در شرای شما به رخ اصولی و صحیح موارد مربوط به نگهداری از فرش های دستباف را انجام دهید، می توانید روز به روز ارزش آن بیفزایید . برای نگهداری اصولی از فرشهای دستبافت مقدمه شما باید بدانید که چه عامل ها و دلایلی سبب جراحت رساندن و حاد شدن این فرش ها می شود تا بتوانید از رویکرد حل های تخصصی برای برطرف کردن این مشکلات استعمال فرمایید .
این موردها عبارتند از قالیشویی در مشهد 
عوامل غیر زنده یا این که عامل ها محیطی که عبارتند از: گرد و خاک، نور، گرما، رطوبت، فشارهای فیزیکی غیر مناسب و آلودگی‌های محیطی .
کارداران زنده مانند موش و حشراتی نظیر: بید، جیرجیرک، موریانه، سوسک گرمابه و سوسک قالی .
قالی
دستباف رول شده
مراقبت
فرش دستباف لوله شده نگهداری فرش دستباف لوله شده به این ادله برای ما با اهمیت هست که باور داریم شایسته ترین روش برای نگهداری فرش، در مواقعی که قصد به کار گیری از آن را نداریم، لوله یا این که رول کردن آن میباشد .
اما نکاتی در خصوص لوله کردن فرش دستباف وجود دارد که انجام ندادن آن ها سبب می شود فرش دستباف شما جراحت ببیند؛ در ادامه این نکات باهم زمینه نظارت قرار خوا هیم داد‌:
اولی نکته ای که باید قبلی از لوله کردن فرش به آن دقت داشته باشید این میباشد که، در صورتی‌که فرش شما به هر علتی صدمه دید، می بایست نصیب پوسیده و آسیب دیده را تعمیر و ترمیم نمائید . به یاد داشته باشید که پشت گوش پرت کردن این مسئله منجر پوسیدگی اکثر فرش دستباف شما خواهد شد و هزینه های متعددی را برای شما در بر خواهد داشت .
حتماً قبل از عده کردن و لوله کردن فرش دستباف از مواد ضد بید مثل تنباکو یا این که نفتالین به کارگیری نمایید وآنها را لای فرش قرار دهید .
برای لوله کردن فرش دستباف و به خصوص فرش های دارنده سایز بزرگ، خوبتر هست که با امداد دو یا این که سه نفر فرش خویش را لوله فرمائید . چرا که در غیر این فیس ممکن میباشد که فرش به چهره یکنواخت و منظم لوله نگردد و دو راز قالی صاف نباشد که این مسئله سبب می شود به مرور بازه لبه های مازاد خارج زده از قالی تا بخورند و جراحت ببینند .
در صورتی که فرش دستباف شما برای شما خیلی باارزش است، خوبتر میباشد که قبل از لوله کردن آن، یک پارچه کتان یا این که نخی منزه و ضدعفونی گردیده روی قالی و خویش پهن نمائید تا از ورود گرد و خاک و سایر آلودگی ها به داخل آن پرهیز فرمائید . همینطور در سطح آن گاه شما بایستی قالی را با طناب ببندید تا ورود گرد و خاک و سایر آلودگی ها به درون قالی، به دست کم رسد .
نوشته آخر در خصوص حفظ فرش دستباف لوله گردیده این است که مراقب باشید که محل حفظ فرش عاری از هر نوع رطوبت، حشره ها و جانوران موذی، نفوذ نور آفتاب و سوای گرد و خاک باشد . همچنین به خاطره داشته باشید که این محیط می بایست دارای تهویه هوای قابل قبولی باشد .
خط مش
های مراقبت از قالی دستباف
خودداری
از بید زدن فرش دوری از بید زدن فرش از دارای اهمیت ترین اقدامات در محافظت فرش دستبافت هست .یکی از خطرناک ترین و وسیع ترین حشراتی که می تواند به فرش دستباف شما جراحت برساند، بید می باشد . برای دوری از بید زدن فرش، ابتدا می بایست بخش اعظم با این حشره آشنا بشوید .

حشره بید پروانه کوچک و زردرنگ رنگ است که طول بدن آن در میان ۹ تا ۱۲ میلیمتر می باشد، این حشره در سال دوبار تولید مانند می کند؛ یک بار در اواخر فصل بهار و اوایل تابستان، دفعه دوم در اواخر فصل پاییز و اوایل زمستان . این حشره که در هر بار تخم ریزی حدود ۱۰۰ تخم می گذارد، بخش اعظم رغبت دارد که ایجاد مثل خود را در جاهایی که رطوبت بیشتری دارا‌هستند انجام دهد . برهان اینکه این حشره‌ها به فرض های دستباف زخم می رسانند، رغبت دوچندان آن ها به تغذیه پروتئین جان دار در پشم می‌باشد و به همین استدلال درصورتی که در اواسط الیاف فرش شیوه پیدا نمایند به سرعت الیاف پشمی فرش شما را مورد هجوم قرار می دهند و تا هنگامی که راهکاری برای حل این نقص‌ پیدا نکنید، از فرش تغذیه می نمایند تا جایی که صرفا چله فرش شما باقی بماند .

راهکاری که در پیشین برای از فی مابین بردن بید و تخم های این حشره در فرش دستباف در لحاظ گرفته گردیده بود، استعمال از تنباکو و توتون در ذیل فرش بوده میباشد . ولی این راه به مرور بازه زمانی منجر تغییر رنگ قسمت های واضح فرش می شد و باعث شد که کم اندک از استفاده از توتون و تنباکو دوری نمایند . امروزه از مواد دیگری مثل کاغذ روزنامه، فلفل، کلر، کافور و نفتالین به کار گیری می شود . در میان این مواد مؤثرترین آن ها نفتالین هست و نحوه استفاده از آن به این فیس می باشد که قبلی از لوله کردن فرش دستباف یک پارچه پاک و ترجیحاً سپید را روی قالی پهن کرده و آن گاه نفتالین پودر شده را روی آن می پاشند و در پایان فرش را لوله می نمایند . در سطح انتها برای این‌که بیشترین تأثیر مثبت نفتالین را احساس نمائید بایستی آن را داخل یک بسته بندی نایلون قرار دهید تا گاز انتشار یافته از نفتالین در محیط قالی بماند و از آن در برابر بید محافظت کند . در پایان این نکته را باید به یاد داشته باشید که حشره بید ممکن می‌باشد که به فرش ها و قالی کوچک هایی که به عنوان کالایی تزیینی روی دیوار نصب می شوند هجوم ور شوند، در چنین قوانینی شما باید به فیس مداوم و هر چندین وقت یکبار، تمام نصیب ها را محاسبه و تمیز فرمائید .

بید
زدگی فرش دستباف


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۴:۴۲ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

تشخیص تابلو فرش خوب

تشخیص تابلو فرش خوب در هنگام خرید فرش نفیس بسیار با اهمیت است. معمولا برای کسی که بسیار عزیز است یا برای مناسبتی خیلی خاص و احیانا برای برقراری مراودات کاری و تجاری خیلی مهم، از هدایای فاخر و نفیس استفاده می‌شود، چیزی که در خاطر هدیه گیرنده همیشه باقی بماند. تابلو فرش از جمله این نوع هدایا می‌باشد. به همین دلیل شناخت تابلو فرش خوب بسیار اهمیت می‌یابد. متاسفانه اطلاعات عموم مردم حتی در مورد فرش ایرانی که همواره جزء ثابت زندگیشان بوده بسیار کم است چه رسد به تابلو فرش که فقط جنبه تزیینی داشته و بر دیوار آویخته می‌شود. قالیشویی در مشهد

تابلو فرش
تابلو فرش، قالی ایست که معمولا در اندازه های کوچک از 35*50 سانتیمتر تا 2*3 متر بافته می‌شود. تابلو فرش هم به صورت دستی هم به صورت ماشینی در بازار یافت می‌شود اما نوع دستی آن هم از نظر قیمت و هم از نظر هنری ارزش بیشتری دارد. برای تشخیص تابلو فرش خوب همیشه به پشت آن توجه کنید. اگر فرش شناسنامه داشته باشد حتما در پشت آن درج شده و علاوه بر این پشت فرش اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر فروشنده تابلو فرش را قاب شده به شما ارائه داد حتما از او بخواهید که نمونه قاب نشده را برایتان بیاورد تا به راحتی پشت تابلو فرش را ببینید که اطلاعات مهمی در خود دارد.

خصوصیات تابلو فرش دستباف
خصوصیات تابلو فرش دستباف شامل موارد بسیار می‌شود که ارزش هنری و قیمت آن را تغییر می‌دهد. ارزش هنری تابلو فرش بیشتر به ترکیب‌بندی رنگی و میزان استفاده از رنگ‌های طبیعی و ظرافت و هماهنگی نقش و رنگ دارد اما ارزش قیمت بسته به مواد اولیه به کار رفته مانند نوع نخ و ابریشم، کیفیت بافت و اندازه و طرح دارد. برخی از این‌ها را با دیدن پشت تابلو فرش می‌توان تشخیص داد. میزان تراکم بافت و ریز ی و درشتی گره‌ها از پشت کار معلوم است. هر چه بافت ریزتر باشد و بیشتر شانه خورده باشد ظرافت طرح بیشتر شده و زیبایی آن بیشتر می‌شود. از مهمترین خصوصیات تابلو فرش دستباف که باید به آن توجه کرد کجی بافت است. تابلو فرش چون در اندازه کوچک و با الیاف ظریف بافته می‌شود، بافنده باید بسیار مهارت داشته باشد تا رج ها را بدون کجی در بیاورد. به همین دلیل برای تشخیص تابلو فرش خوب حتما آن را قاب نشده بخرید زیرا بسیاری از فروشندگان کجی بافت را با قاب گرفتن می‌پوشانند. کجی بافت از پشت فرش نمایان است. همچنین شما میتواند جنس چله و موارد اولیه به کار رفته را نیز اینگونه تشخیص دهید.

نکات مهم هنگام خرید تابلو فرش
نکات مهم هنگام خرید تابلو فرش که باید به آن توجه داشته باشید، متعدد است و اولین آن فروشنده است. در هر صنفی متاسفانه افراد سودجو و متقلب وجود دارند. برخی از خصوصیات تابلو فرش دستباف بسته به اعتماد به فروشنده می‌باشد. مثلا میزان ابریشم به کار رفته در تابلو را فقط نمی‌توان با دیدن نقاط براق فرش فهمید؛ برخی از نخهای ابریشم درخشان نیستند و فقط با اعتماد به فروشنده می‌توان این نکته را فهمید. مورد دیگر امضاء بافنده است. امکان دارد تابلو فرشی را به دلیل داشتن امضاء بافنده‌ای معروف چند برابر بفروشند اما باید بدانید که می‌شود امضاء را در هنگام رفو و ترمیم فرش جعل نمود و باز معتمد بودن فرشنده اهمیت فراوان می‌یابد. از دیگر نکات مهم هنگام خرید تابلو فرش اینست که نقوش برجسته فرش در هنگام بافت ایجاد نشده و جزء سختی بافت محسوب نمی‌شود. در هنگام پرداخت‌کاری فرش، می‌شود این تفاوت برجستگی را ایجاد کرد. به طور کلی پرداخت‌چی فرش نقش مهمی دارد؛ پرداخت‌چی خوب می‌تواند از فرشی معیوب فرش مرغوبی درآورد و بالعکس. پس در تشخیص تابلو فرش خوب معتمد بودن فروشنده اهمیت بسیاری دارد. در بازار حکیم اصفهان به دلیل سابقه دور این شهر در فرش و قالی، فروشندگان و تولید کنندگان معتبری هستند که اعتبار چند نسل یک خانواده را بر دوش دارند و هیچوقت در پی سود بیشتر این اعتبار را از دست نمی‌دهند. از جمله اینان فروشگاه فرش کلاهدوزان است که از تولید تا ارائه فرش دست داشته و علاوه بر کیفیت بسیار خوب اعتماد مشتریان خود را بهترین ضمانت تجارت خود می‌داند.

 


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۳۵:۲۳ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

موکت های تمیز و بدون لک داشته باشید

موکت ها قسمتی از وسایل منزل شما می‌باشند که گرد و خاک و غبار فراوان زیادی را لا به لای پرز هایشان توده میکنند و با وجود جارو کشیدن های هفتگی خانم های منزل گشوده نیز قالیشویی در مشهد  به خیر و خوبی پاک نمی شوند . همچنین نکته ی دیگر آن میباشد که موکت ها بخاطر این مقدار گرد و خاکی که در خود دارا‌هستند سبب آلوده و کثیف و چرک آلود شدن وسایل خانه شما هم می شوند از همین روست که تمام خانواده ها در برهه زمانی اثاثیه کشی اولین مرحله ی کار خویش را به عده آوری موکت های منزل و پست کردن آن ها به کمپانی های خدماتی برای شست و شو اختصاص می دهند تا در مدت ورود به منزل ی جدیدشان هم پا با وسایلی که به هنگام جابجایی اثاثیه خانه تمامی به خیر و خوبی تمیزشده اند ، به علت گرد و خاک داشتن موکت ها با آلودگی فضای منزل و گرد و خاک به دست آوردن مجدد ی آن مواجه نشوند .

به طور معمول اکثر اوقات خانواده ها در زمان جا به جایی موکت های منزل خویش را تعویض می نمایند ولی موکت های بعضی از قسمت های منزل نظیر : اتاق خواب فرزندان یا موکت نشیمن که معمولا از مال و بها خوبتر و بالاتری برخوردارند تعویض نمی شوند . در فیض شستن موکت این بخش ها اضطراری است . از این رو کمپانی باربری روحانی بهایی طی این مقاله به شما دوستان خوب ارشاد های ارزشمندی در این قضیه ارائه می نماید .

او‌لین
مرحله عمل رفع لکه هایی هست که روی موکت وجود دارند
به محض دیدن لکه ، در هر قسمتی از موکت می بایست آن را تمیز کنید .حال
سوالی که پیش می آید این می باشد که برای از میان بردن این لکه های مزاحم چه می بایست کرد ؟؟
پاسخ این سوال شما در دستان ماست ، لکه‌ های ناشی از مواد مایع را به وسیله حوله کتان یا دستمال سفید کم آب نمائید .

این نکته ی با اهمیت را یادتان باشد که هیچوقت دستمال را روی موکتتان مالش ندهید چون این عمل منجر می شود تا لکه عمده به داخل فیبر های موکت نفوذ کرده و تمیز کردنش دشوار خیس شود .

با فشار دستتان روی حوله ی منزه و خشک ، تا حد ممکن نصیب لکه گردیده به وسیله مایع را خشک فرمایید .

نکته
ی حائز اهمیت دوم مدل لکه بر مورد استفاده برای از در میان بردن لکه است
ابدا
نگران نباشید زیرا ما رویه ساخت این لکه بر را هم به شما فراگیری می‌دهیم به خواسته ایجاد لکه بر دست ساز
یک ) چند قطره مایع ظرف شویی را درون میزان یه خرده آب حل نمائید .

دو ) تقریبا 4/1 قاشق چای خوری از ن را به یک لیتر آب بیش تر فرمایید .

سه ) اندازه پاره ای از این مایع را بر روی محل لکه بریزید به طوری که موکتتان بیش از حد خیس نشود .

چهار) به آرامی و به وسیله یک دستمال تمیز لکه را پاک کنید .

پنج ) درحال حاضر کف و را به وسیله ی آب پاک فرمائید .

شش ) این کار را تا وقتی که لکه ها به طور بی نقص منزه شوند ادامه دهید .

در صورتی که جنس موکت شما از الیاف مصنوعی باشد رنگ موکتتان تغییر‌و تحول کرده و این امر اکثر زمان ها نشان دهنده ی چسبناک بودن ماده ای که موجب لکه شدن موکت گردیده می باشد . در صورت مواجهه با چنین لکه هایی قسمت کثیف را با آب گرم به نیکی شسته و با دستمال سپید و منزه کاملا خشک فرمایید .

اعتنا فرمایید که در مورد لکه شدن موکت های چشمی هرگز نباید نصیحت می کرد آب گرم یا سرد به کار گیری فرمایید برای از در بین بردن لکه این نوع موکت ها حتما ز آب ولرم به کارگیری فرمائید .

یادتان باشد که برای لکه برداری از موکت هایتان هرگز از آمونیاک یا لکه بر های حاوی مواد قلیایی استفاده نکنید چرا که این دسته مواد به علت ترکیباتشان سبب آسیب دیدن دورازشوخی بافت موکت های شما می شوند .

توجه داشته باشید که ؛ موکت‌ها و پادری‌هایی که از جنس الیاف گیاهی مثل کنف میباشند ، نسبت به موکت های پشمی و ساخته از مواد تصنعی ، ساختار زمخت و دشوار تری دارا هستند و نسبت به لکه بردار مقاوم ترند و مشقت بار تر لکه برداری می شوند .

نکته
ی کلیدی دیگر که نباید آن را فراموش نمائید این می‌باشد که :
حتما و مطلقا و مسلما بعد از پاک کردن لکه از روی موکت ، نصیب خیس شده را بلافاصله با فن یا سشوار و حرارت کم خشک نمائید .

برای
از بین بردن لکه های سر سخت شمع از روی موکتتان ؛
ابتدائا
لکه کم آب گردیده ی شمع را به وسیله ی یک قاشق از روی تراز موکت بتراشید
آنگاه در محل لکه دستمال کاغذی یا این که پارچه ی سفیدی پهن کرده و با اتویی که حرارت آن تحت میباشد روی آن را به آرام اتو بکشید .

زمانی که موم ها به طور بدون نقص جذب دستمال شدند آن را از روی موکت بردارید .

 

 


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۵:۲۷ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

تفاوت های چله ابریشم با چله پشم چیست؟

تفاوت های چله ابریشم با چله پشم فرش‌های قالیشویی در مشهد  متنوع ازلحاظ ضخامت ، ظرافت ، ریزبافتی ، زیبایی ، بها ، تداوم ، اثرات تندستی و… را می‌سازند که شمارا با فرش‌های مختلفی روبه‌رو می‌کند که هر سلیقه‌ای را پوشش خواهد داد .

تفاوت
های چله ابریشم با چله پشم چیست؟
تفاوت های چله ابریشم با چله پشم ، منجر تفاوت‌هایی در فرش دستباف پایانی می گردد . پیش از برشمردن تفاوت های چله ابریشم با چله پشم ، قصد داریم اندکی از چله‌کشی بگوییم تا خوبتر با مطالب آشنا گردید . چله‌کشی یک عدد از مهمترین مراحل پیش از بافتن هر فرش می باشد که بهروش‌های مختلفی انجام میشود و فارغ از چله‌کشی درست و اصولی نمی توان فرشی قشنگ و بی نقص از هر حیث بافت . یک چله‌کش حرفه‌ای آنگاه از خواندن نقشه یک فرش ، تعداد تارهای چله را تعیین می‌نماید ؛ ابزار و وسایلی زیرا : دار قالی ، دفتین ، آچار ، متر ، قلم سیاه و… را فراهم میکند و آغاز به چله‌کشی می‌کند .

چله‌کشی بهروش‌های ترکی و پارسی انجام می گیرد که هر مورد ویژگی‌های یگانه خود را دارا هستند ولی به گویش معمولی فیض هر چله‌کشی سوار شدن نخ‌های چله به رخ درست ، یکنواخت و منظم بر دار قالی هست . نخ چله هم نخ‌های دقیق و پرپیچ‌وتابی است که به فیس عمودی در چله‌کشی بر دار قالی نصب می گردند ؛ فعالیت این چله ها نگه‌داشتن گره‌های فرش می‌باشد ؛ کالا آنان بسته به نازکی یا این که گونه فرش می‌تواند پنبه‌ای ، پشمی یا این که ابریشمی‌ باشد . هم اکنون می‌توانیم به سراغ تفاوت های چله ابریشم با چله پشم برویم .
طریق
تعیین نوع چله
ذکر تفاوت های چله ابریشم با چله پشم را از اینجا استارت می کنیم که اصلا به چه شکل برای مدل چله فرش‌ها تصمیم‌گیری می‌شود؟ در واقع با توجه به نقشه فرش ، رجشمار آن ، لطافت ، ظرافت و مدل فرش آخرین نوع چله‌ آن مشخص می گردد . یکی از بارزترین تفاوت های چله ابریشم با چله پشم این است که استفاده از چله پشم این ایام کمتر از چله ابریشم دیده می گردد ولی هر دو از مصالح فراوان اصلی در بافت فرش‌ها میباشند .
ویژگی‌های
چله ابریشم و چله پشم
چله ابریشم : چله های ابریشمی در کارخانه‌های ابریشم‌کشی و از پیله‌های کرم ابریشم تنظیم می شوند . این نخ‌ها ظریف ، قابل انعطاف و لطیف می باشند و در عین ظرافت بسیار سفت و با تداوم می باشند و گزینه‌ای خوب برای فرش‌های ریزبافت میباشند که نازکی و هنرشان خیره‌کننده میباشد .
چله پشم : نخ‌های پشمی در دیر باز بیشتر به دلیل محکم بودن ، قدمت بالا ، ایجاد گرما و در دسترس بودن مورد استعمال قرار می‌گرفتند و امروزه استفاده از آنان کمتر از پیشین گردیده است . پشم در فصل‌های پشم‌چینی از گوسفندان تهیه می شود .


تفاوت های چله ابریشم با چله پشم یکی از مهم‌ترین دلایل قیمت‌های متفاوت فرش‌های دستباف می‌باشد ؛ در واقع گران‌ترین فرش‌های دستباف از ابریشم و چله های ابریشم بافته می شوند و فرش‌هایی که ترکیبی از ابریشم و پشم را در خویش دارا هستند ارزانتر میباشند . یک عدد از تفاوت های چله ابریشم با چله پشم ، مرغوبیت ، کیفیت و زیبایی اکثر چله ابریشم نسبت به چله پشم هست و همین عمر بالا و به تبع آن قیمت بالای فرش‌های ابریشمی را نسبت به فرش‌های پشمی می‌سازد .

چله های ابریشمی از دل طبیعت و از کرم‌های ابریشم میایند و همین بر جادو ، جذابیت و مختص بودن چله های ابریشمی می‌افزاید . باوجود تمام تفاوت های چله ابریشم با چله پشم و ارزش متفاوت آن‌ها هر یک از چله های پشم و چله های ابریشم ویژگی‌های خویش را دارند و در واقع طیفی از قدرت طبیعت را در خویش نگاه می‌دارند .
تلاوت
مطلب منش های پاک کردن گواش از روی فرش مقایسه
چله ابریشمی با پشمی
هرچند از تفاوت های چله ازلحاظ ارزش و… گفتیم اما به‌هرحال پشم و ابریشم هر یک مزایایی دارا هستند که نمی‌توان راحت از آن ها عبور کرد . از تفاوت های چله ابریشم با چله پشم این است که فرش‌های بافته‌شده با چله ابریشم به دلیل ظرافت خاصی که دارا هستند بهتر است در مکان‌های کم رفت و آمد خیس خانه‌ها پهن شوند چون درخشان‌تر ، نرم‌تر و گران‌بهاتر از فرش‌های پشمی میباشند و در واقع کالایی لوکس و نفیس محسوب میشوند .

ولی فرش‌های با چله یا به عبارتی تار پشمی ضخامت و زبری بیشتری دارا هستند که به کار گیری از آن‌ها در مکان‌هایی که پاخوری بیشتری دارااست بلامانع می‌باشد . ولی نمیتوان از این نکته عبور کرد که پشم‌هایی که از نژادهای گوسفند دارای شهرت ایرانی نظیر : کردی ، بختیاری ، بلوچی ، افشاری ، قزل و… تنظیم می‌شوند پشم‌هایی اعلا و گران میباشند که مرغوبیت بالایی دارند و فرش‌هایی درخشان ، بادوام ، محکم و سفت را ایجاد میکنند . از تفاوت های چله بایستی به توانایی بیشتر پشم‌ها نسبت به ابریشم در ایجاد و محافظت گرما اشاره نمود .

همینطور توانایی بالای فرش‌های پشمی در تأثیر بر سالمی ، التیام دردها ، بهبود گردش خون ، ساخت خوابی سهل و آسان نیز باعث محبوبیت آنهاست . از وجه تشابه‌های چله ابریشم و چله پشم این می باشد که هردو از طبیعت و از جاندارانی باسخاوت می آیند و همین آنان را ویژه می نماید .
نکات
پایانی
تفاوت های چله ابریشم با چله پشم فرش‌های متنوع ازلحاظ ضخامت ، نازکی ، ریزبافتی ، زیبایی ، بها ، دوام ، اثرات سالمی و… را می‌سازند که شما را با فرش‌های مختلفی روبه‌رو میکند که هر سلیقه‌ای را پوشش خواهد بخشید . فرش‌ها و تابلو فرش‌های نفیس ابریشم ارگانیک که دستباف هستند سرشار از هنر می‌باشند و به چینش خانه‌ها نام‌و‌نشان ایرانی ، اصالتی خاص ، جلوه و جذابیت میبخشند . البته بایستی بدانید همانند پشم که درجات متفاوت کیفیت را دارااست چله ابریشم نیز درجه ۱ ، ۲ و ۳ داراست که بهترین ابریشم کشور‌ایران در تبریز ایجاد می‌گردد .

ابریشم جایگاه ۱ در عین نرمی سفت و با دوام هست و در حین چله‌کشی و دفه زدن پاره نمی‌شود . یکی از تفاوت های چله ابریشم با چله پشم رنگ آن‌ها می‌باشد که ابریشم ، طلایی هست و پشم قادر است رنگ‌های گوناگون داشته باشد که پشم گوسفندان سیستانی سپید می باشد و امکان رنگ پذیریش عالی میباشد . فارغ از تفاوت های چله ابریشم با چله پشم ذوق و انگیزه شما از خرید فرش مهم می باشد و خریدن کردن از فرش‌فروشی‌های معتبر خرید شما را آگاهانه می کند .


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۵:۴۶ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

آیا قالیشویی ها شستشوی اسلامی انجام می دهند؟

در
این مقاله قالیشویی به این سوال فراوان همگانی مشتری ها پاسخ می دهیم که آیا قالیشویی ها شستشوی اسلامی انجام می دهند؟ از کجا مطمئن باشیم که شستشو ها اسلامی است؟ چه قالیشویی هایی آبکشی اسلامی دارند؟
بی شک وتردید برای شما هم به عنوان یک مسلمان دارای اهمیت است که فرشها شما عاری از هرگونه نجاست باشد . و دوچندان پیش می آید که فرش شما در ظاهر تمیز می باشد اما نیاز به آب کر قالیشویی درمشهد  و آبکشی اسلامی داراست . و برای شما حساس هست که فرش به نحو احسن آبکشی شود .
البته چطور به قالیشویی ها اعتماد کنیم؟
موادشویی
فرش: شاید اصطلاح مواد شویی به گوش شما آشنا باشد . و شنیده باشید بخش اعظمی از قالیشویی ها برای پایین آوردن هزینه و بضاعت و توان رقابت با رقبا و مراقبت بازار فرش ها را شستشوی اسلامی نمی نمایند . در این موارد فرشها در کارگاه های قالیشویی، خشکشویی شده و ریشه فرش ها با وایتکس و سفید کننده، سفید می شود . هر یک‌سری ظواهر فرش پاک به لحاظ می برسد . البته در راستی نجاست در فرش از دربین نرفته می‌باشد .

قالیشویی
با آب غیر بهداشتی: برخی قالیشویی ها هم فرش ها را به طور کامل آبکشی می نمایند اما آب زمینه استعمال از این قالیشویی ها آب چاه و غیر بهداشتی می باشد . و قادر است علاوه بر نجاست آلودگی و بیماری برای اعضای خانواده ایجاد کند .

تحقیق
درباره قالیشویی: قالیشویی
, قالی شویی, قالیشویی آنلاین, قالیشویی تهران , قالیشویی کرج, قالیشویی تبریز, شستشوی فرش, شستشوی مبل, خشکشویی مبلمان, اعلاشویی
قبل از تحویل فرش به قالیشویی، حتما در رابطه قالیشویی به مقدار کافی تحقیق فرمایید . بخش اعظمی از قالیشویی های فیلم و عکس های کارگاه یا این که کارخانه قالیشویی خویش را در تارنما و یا این که کانال های اجتماعی خویش آپلود می کنند . مسلما دستگاه های را تحلیل فرمائید .

از قوم ودوستان خویش درباره تجربه های مثبت و منفی قالیشویی تحقیق نمائید . تجربه نزدیکان شما داده ها مضاعف مناسبی در اختیار شما قرار می دهد .
در اینترنت کاوش نمایید . برخی اشخاص تجربه های مثبت و منفی قالیشویی خود را در وب به اشتراک می گذارند . هر یکسری کلیه این مورد ها صحیح نمی‌باشد و بعضی رقبا ممکن هست به صورت غیر اخلاقی و غیر حرفه ای به تخریب حریف بپردازند . اما این موارد از چشم اشخاص تیز در بین و با دقت به دور نمی ماند .
از اتحادیه قالیشوییان استعلام بگیرید . بی شک وتردید یک عدد از مطمئن ترین راه ها برای تعیین قالیشویی خوب و مجاز استعمال از خبر ها و لیست اتحادیه می باشد . در صورتی که به لیست اتحادیه دسترسی ندارید . شماره اتحادیه استان خود را از ۱۱۸ دریافت کرده و از اتحادیه سوال فرمایید .
قالیشویی
های معروف
قال

قالیشویی های دارای اعتبار و خوشنام در بین مردمان منزلت ویژه ای دارا‌هستند . و برای پایین آوردن هزینه های شستشو از کیفیت سرویس ها نمی کاهند . قالیشویی های دارای اعتبار تجربه خود را در ارتفاع سالها پس داده اند و می توانید با نظارت یک عدد از قالیشویی های دارای اعتبار را انتخاب فرمائید . قالیشویی های شناخته شده فرش ها را طبق اصول و پایین لحاظ اتحادیه انجام می دهند . و بیشتر تحت ارزیابی میباشند .

قالیشویی
های کمتر شناخته شده تایید قالیشویی دارای اعتبار به معنای این نمی‌باشد که قالیشویی های نو تاسیس بد هستند . بسیاری از چیره های نو تاسیس سرویس ها ارزنده ای به مشتری ها ارائه می دهند . البته ریسک به کارگیری از قالیشویی های کمتر شناخته شده، می تواند یه خرده مضاعف باشد . در صورتی که میتوانید از کارگاه قالیشویی بازدید کنید و یا این که از مسئولین قالیشویی بخواهید فیلم و عکس های قالیشویی خودر را در اختیار شما قرار دهند . تا مطمئن گردید سرویس ها قالیشویی اسلامی می باشد .

 

با ثبت توصیه آنلاین در این سایت، برای شستشوی انواع فرش و خشکشویی و شستشوی مبل، ۲۰% تخفیف بگیرید!!! در صورتیکه در سراسر تهران و کرج و تبریز معاش می نمایید . در هر ساعت از شبانه روز کافیست به وبسایت کارخانه قالیشویی ادیب مراجعه نمایید و توصیه خود را ثبت فرمایید . تا از نزدیکترین شعبه برای شما سرویس اعزام شود .

 


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۱:۵۰ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

دریافت ورودی از گوگل در شیک رنک

به گفته شیک رنک یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین فاکتور های سئو و ارتقا رتبه سایت، سرویس های ورودی گوگل می باشد.
افزایش ورودی گوگل بیش از 70 درصد در ارتقا رتبه و افزایش سئو و افزایش رتبه وب سایت تاثیر گذار است حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند.
 
 
 
 
زیرا سرویس های ورودی گوگل به سایت ها اعتبار می بخشند تا اینکه سایت ها در زمان پس دادن آزمون یا رقابت قادر باشند با کلمه کلیدی هدف ، نمره خوبی از گوگل دریافت کند و در نتایج برتر گوگل سخنی برای گفتن داشته باشد .
 
 
 
ورودی گوگل از دید گوگل؟
 
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد به طرز شگفت انگیزی رتبه سایت را با کلمه کلیدی فوق افزایش می دهد در نتیجه با دریافت کلیک بیشتر منجر به فروش مناسب و کسب جایگاه بالاتر در نتایج گوگل و میان رقبا بدرخشند این فرایند بکلی باعث افزایش نرخ کلید یا ctr در کلمات کلیدی سایت می گردد.
 
 
 
 
افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz
 
 
 
دیگر اثرات ورودی گوگل پیشرفته یا زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای
 
بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا
 
 
 
 
بیشتر وب مستران اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن ارتقا دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود بهره می گیرند.
 
 
 
چرا سفارش ورودی گوگل در شیک رنک؟
 
با سفارش سرویس های افزایش ورودی گوگل از شیک رنک براحتی می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقا جایگاه سایت ها در نتایج گوگل در پی خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک آغاز کنید .
 
 
 
در سفارشات ورودی گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارای سرویس هدیه ارتقا فوری رنک الکسا ایران بهرمند شوید .
مثلا به ازای هر سفارش 198 تومانی از سرویس های ورودی گوگل 1000 IP ویژه جهت ارتقا رنک الکسا ایران طی 24 ساعت از زمان خرید برای همان سفارش مشتریان گرامی اعطا و فعال می گردد .
 
 
 
پیشنهاد شیک رنک قبل از خرید ورودی گوگل
 
در صورتی که عمر وب سایت شما کمتر از یک سال می گذرذ، بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید.
مثال: خرید ورودی گوگل شیک رنک
 
این استراتژی جهت ارتقا رتبه کلمه کلیدی وب سایت شما بسیار تاثیر گذار و مفید است اما اگر وب سایت شما بیش از 1 سال سن دارد می توانید از کلمات کلیدی مادر به تنهایی استفاده کنید، در حالت کلی بهتر است تعداد لینک صفحات + کلمات کلیدی بیشتر و ورودی کمتری داشته باشید و بصورت پلکانی مثلا هفتگی یا ماهانه و... تعداد ورودی را افزایش دهید در این حالت ورودی های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می شود و همین امر موجب افزایش ضریب اعتماد گوگل و افزایش رتبه وب سایت تان می گردد .
 
 
سوالات متداول
من ورودی گوگل خریداری کردم اما نتیجه ای نگرفتم چه پیشنهاد بهتری دارید؟
 
با خرید ورودی گوگل به شکل اصولی و طبیعی یعنی در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand و عبارت های مرتبط خود بشدت استفاده نمایید و از خرید ورودی گوگل صرفا با کلمه کلیدی مادر تا زمان نتیجه گیری به ندرت استفاده کنید و به جای آن روی برند سایت خود، و کلمات کلیدی در کنار هم استفاده کنید.
 
اکثر سایت هایی موفقی که به طور طبیعی برندینگ شده اند با سرمایه گذاری میلیاردی و در نهایت با همین روش اصولی یعنی خرید ورودی گوگل با کلمات کلیدی به همراه برند و کیبوردهای مرتبط با ترکیب یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد .
 
 
 
آیا سرویس های ورودی گوگل با IP غیر تکرار هستند؟
 
بله در سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک کلیه ورودی های ارسالی یونیک و غیر تکراری می باشند.
 
 
 
آیا میتوانم پکیج 10,000 هزار ورودی روزانه ورودی گوگل خریداری کنم؟ ضرر ندارد؟
 
همانطور که در پیشنهاد قبل از خرید ورودی گوگل پیشنهاد کردیم (بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید) با این شرایط بلامانع است و می توانید با عبارت برند کیبورد های همراه با برند به تعداد نامحدود ورودی گوگل خریداری کنید.
 
 
 
سرویس های ورودی های گوگل در چه ساعات ارسال می شوند؟
 
سرویس های ورودی گوگل شیک رنک روزانه طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال می شوند .
 
 
 
آیا شروع ناگهانی مثلا 10,000 هزار ورودی گوگل و قطع ناگهانی آن، تاثیر منفی دارد؟
 
خیر! اگر با نام برندتان همراه با کلمات کلیدی و برند دار باشد مانند: (افزایش ورودی گوگل شیک رنک) کاملا طبیعی است.
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۴۶:۴۲ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)