مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان .

مرجع مقالات رسمی قالی و نحوه شتشوی ان

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

شاید به هنگام شنیدن توصیه هایی از افراد مختلف برای استفاده از حفاظ پنجره یا حفاظ فلزی و یا انواع حفاظ ها این سوال در ذهنتان پیش آید که استفاده از حفاظ پنجره چه اهمیت وضرورتی دارد؟

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند کم سن و سالی در خانه دارید یا اصلا فرزند کوچکی ندارید اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازیگوشی های آنها جلوی پنجره های در ارتفاع کم هستید استفاده از حفاظ پنجره می تواند خیال شما را از این بابت آسوده نماید.

 

حفاظ پنجره

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنیت جانی افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نیز محافظ می کند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طریق پنجره ها نخواهند بود.

همچنین برخی افراد نیز حفاظ پنجره را برای شکل و ظاهر زیبایی که به ساختمان می دهد استفاده می کنند. حفاظ های شیک و مدرن ظاهر ساختمان را بسیار لوکس و زیباتر جلوه می کنند.

 

حفاظ پنجره بیرونی و داخلی

حفاظ پنجره بیرونی که گفته شد می تواند از یک ساختمان ساده و معمولی، یک ساختمان شکیل و زیبا بسازد، ممکن است مورد پسند و سلیقه برخی افراد نباشد و از نظر آنها، شکل و ظاهر ساختمان را تحت تاثیر سو قرار دهد. این افراد نیز نباید نگران سقوط کودکان از پنجره و یا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها می توانند از حفاظ پنجره داخلی استفاده کنند این حفاظ ها از داخل نصب می شوند و نمای بیرونی ساختمان را دچار تغییر و تحول نمی کنند. حفاظ هایی که از داخل نصب می شوند اندازه گیری متفاوتی از حفاظ های خارجی دارند، حفاظ های داخلی را باید به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلی پنجره تولید کرد.

سوالی که در مورد نصب حفاظ پنجره داخلی پیش می آید درمورد نحوه تمیز کردن پنجره است. دقت داشته باشید که حفاظ های داخلی ثابت نیستند و با توجه به اینکه از طریق لولا متصل می شوند می توان به راحتی آنها را باز و بسته کرد و به نظافت و تمیز کردن شیشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ های داخلی چه حفاظ های بیرونی، بایستی نهایت دقت در طراحی صورت گیرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراکم بالا ممکن است باعث عدم رسیدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ایمنی شیشه ها را نیز تضمین می کند. از قدیم الایام به یاد دارید که برخورد توپ بچه هایی که در کوچه ها مشغول بازی بودند همواره تهدیدی برای شیشه پنجره ها محسوب می شد. هرچند که امروزه دیگر این شیوه تفریح علاقمندان خود را از دست داده و بیشتر کودکان و نوجوانان اکثر اوقات خود را در منزل یا بدور از اجتماعات می گذرانند اما برخورد هر شی یا پرتابه دیگری می تواند سبب ایجاد خسارت در مورد شیشه های پنجره ها شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره که حفاظ فلزی است عموما از جنس فلزاتی چون آلومینیوم و آهن ساخته می شود و قیمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثیر عوامل مختلفی چون نوع طراحی، میزان فلز به کار رفته در حفاظ پنجره و غیره است.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی ترفند دیگری برای محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنین حفاظ شاخ گوزنی نیز باعث ابهت بیشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمایی لوکس در آن می شود. نیروهای امنیتی و اجتماعی نیز استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و ... را برای حفظ امنیت در ساختمان تایید کرده و توصیه می کنند.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

همانطور که می دانید امروزه افراد از ابزار و وسایل زیادی برای محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده می کنند. برخی بدین منظور منزل را مجهز به دزدگیر می کنند برخی دیگر از دوربین های مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده می کنند و ... بیشتر این شیوه ها هزینه بالایی را در پی دارند و شاید به همان اندازه نیز کارایی نداشته باشند و با قطع سیمی از کار بیفتند، نصب آنها نیز مشکل بوده و نیاز به سرویس و نگهداری مداوم دارند. در این بین استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارها روش مناسبی است که در حین حفظ امنیت منزل نیاز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظیفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام می دهد.

حفاظ شاخ گوزنی در حال حاضر یکی از حفاظ های بسیار مورد پسند و استقبال در جامعه است که همانطور که شاخ گوزن راهی برای ایمنی این حیوان مهیا می سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نیز راهکار مناسبی برای حفاظت از ساختمان و ایمنی بیشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی

حال که در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ روی دیوار ی صحبت کردیم شاید با خود بگویید که راهکار پیشنهادی ما برای جلوگیری از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طریق درب به داخل منازل چیست؟ حفاظ درب آکاردئونی بهترین گزینه برای این منظور می باشد. حفاظ درب آکاردئونی را شاید در بیشتر آپارتمانها دیده باشید. واحدهای آپارتمانی با استفاده از این حفاظ امنیت واحد خود را تامین می کنند.

 

حفاظ فلزی

نرده فلزی چیست؟ زمانی که می گوییم نرده فلزی در واقع منظور این است که این نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همین دلیل هم اغلب به آن ها نرده فلزی گفته می شود اما حفاظ دیوار و حفاظ پنجره نیز از جمله دیگر اسم هایی است که به نرده فلزی نسبت می دهند. شاید تصور شما از این نوع حفاظ ها این است که یک تکه آهن که به یک شکل خاصی طراحی شده است روی دیوار و یا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اینطور نیست و در واقع زمانی که شما از این حفاظ ها استفاده می کنید می توانید آن ها را با اشکال مشخصی برای استفاده انتخاب کنید که زیبایی نمای ساختمان شما را نیز حفظ خواهند کرد.

 

حفاظ فلزی

 

حفاظ درب آکاردئونی

البته استفاده از حفاظ درب آکاردئونی محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب های منازل نیست و از آن می توان برای محافظت در درب های انبارها، مغازه ها و غیره نیز استفاده کرد. حفاظ درب آکاردئونی فضای زیادی را نیز اشغال نمی کند و محوطه سالن و راه پله های شما را مخلل نمی نماید.

عوام، بیشتر حفاظ درب آکاردئونی را با نام هایی چون درب کشویی و درب کرکره ای می شناسند. این حفاظ تاشو حداقل مکان را اشغال کرده و حداکثر امنیت را برای منزل شما فراهم می آورد.

حفاظ های درب آکاردئونی (آکاردئونی اشاره به ساز آکاردئون دارد که برای ساختن و طراحی این حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اینکه یک حفاظ فلزی هستند اما وزن کمی دارند و به راحتی با دست باز و بسته می شوند. برای راحتی بیشتر افراد امکان اتصال ریموت به این حفاظ ها نیز فراهم شده و از این رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نیز از بین می برد. استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در پارکینگ ها نیز مزایای زیادی می تواند داشته باشد چرا که سنگینی درب های متداول به عنوان درب پارکینگ را ندارد و امکان استفاده از ریموت برای آن نیز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در آپارتمانها

همانطور که می دانید زندگی شهری امروز و افزایش روزافزون جمعیت اینگونه طلبیده است که افراد در آپارتمان ها و برج های آسمان خراش زندگی کنند. برجهایی که شاید بیش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد می کنند و پس از عمری زندگی در یک ساختمان هنوز همدیگر را نمی شناسند. همچنین برای تامین مخارج زندگی و مسئله رواج استقلال مالی زنان، امروزه بیشتر منازل و واحدهای آپارتمانی در طول روز خالی هستند و این امر افزایش سرقت و دزدی را در بیشتر شهرها موجب شده است. برای این منظور است که گفته می شود به کارگیری حفاظ درب آکاردئونی می تواند خیال شما را از بابت امنیت منزل به هنگام ترک آن آسوده نماید.

آنچه که گفته شد بیشتر از جهت ارائه یک راهکار برای حفاظت از منزل، اموال و کالاها در برابر افراد متجاوز دارای اهمیت است و محصولات معرفی شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آکاردئونی گرفته تا حفاظ شاخ گوزنی روی دیوارها می توانند این امنیت را برای شما، خانواده و اموالتان تامین کنند.

 

منبع ahaniranian.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۴:۱۹ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

فرش دستباف و انواع فرش دستباف

قالیشویی در مشهد فرش دستباف کدام شهر بهتر میباشد. فرش دستباف جمهوری اسلامی ایران از عصر‌های بسیار بدور شهره عالم بوده میباشد. در افسانه‌ها و قصه‌ها هر جا کلام از گنج و مِکنَت یا این که حسن ذوق و سلیقه بوده یک فرش اهل ایران در آن می‌درخشیده میباشد. البته ما ایرانیان به جهت مدام در دسترس بودن فرش دستبافت، کمتر به خویش زحمت داده‌ایم تا این کالای مهم اهل ایران که برآیند فرهنگ وتمدن و سنت ماست را بشناسیم. خیر صرفا در عالم که حتی‌در کشور ایران هم مردم˚ بخش اعظمی از نقوش اهل ایران را نمی‌شناسند. اینکه فرش دستباف کدام شهر بهتر میباشد سوالی وجود ندارد که بتوان در یک یا این که دو واژه و کلمه جواب اعطا کرد. آنکه تبریزی میباشد می گوید فرش تبریز و آنکه اصفهانی میباشد فرش اصفهان را شایسته ترین میداند. نسبتاً هر ناحیه از کشور‌ایران فرش دستباف با طرح و خصوصیات یگانه خویش را داراست، فرش اراک پرز بلند و پشمی و قطور میباشد و قالی‌کوچک قم تمام ابریشم دقیق و لطیف. یکی از می گردد فرش کرمان با نقش درشت و پرزهای بلند که به پیمان پر اسم و رسم هرچه پا می خورد زیباتر میگردد و دیگری فرش نایین با طرح دقیق و پرز کوتاه که جایش تنها در مهمانخانه میباشد. پس دقیقا نمی شود اذعان کرد فرش دستباف کدام شهر بهتر میباشد ولی می‌اقتدار بیان کرد که فرش برخی از بخشها جمهوری اسلامی ایران دارای اسم و رسم و هواداران بیشتری میباشند.

فرش های ارائه گردیده در سایت کلاهدوزان نیز کلکسیونی از فرش های اصیل اهل ایران میباشد که نازکی بکار گرفته گردیده در نقش و نگار آن هر کسی را مات و مبهوت خلاقیت به عمل گرفته گردیده درین فرش ها میکند. هر مورد از این فرش ها دنیایی از هنر اصیل اهل ایران می‌باشند که پباده سازی آن‌ها به طوری میباشد که میتواند چیدمان هر منزل ای را جان ببخشد. در حالتی که به‌دنبال شایسته ترین ها می‌باشید می‌توانید از تولید ها وبسایت کلاهدوزان نیز دیدن فرمائید.

شایسته ترین فرش دستباف برای کجاست
شایسته ترین فرش دستباف برای کجاست. پیش از آنکه بدین سوال جواب دهیم بهتر میباشد بدانید چه طور میشود یک فرش دستباف خوب را تشخیص اعطا کرد. خوب بودن فرش دستباف ریزه‌کاری‌های بخش اعظمی داراست که بیشترشان در‌حد تشخیص یک غیرمتخصص وجود ندارد. البته نکاتی هم میباشد که شما تحت عنوان یک شخص غیر کارشناس می توانید تشخیص دهید. کارشناسان قالی معتقدند که بها هنری یک فرش دستباف به ترازو استعمال از رنگ‌های طبیعی و هماهنگی قرار به چنگ آوردن این رنگ‌ها در کنار هم بستگی دارااست. ولی بها فرش دستباف به ریزی و درشتی بافت، نقشه و رنگ و مال تار و پود آن بسته میباشد.

شما میتوانید هنگام خرید فرش دستباف بدین نکات اعتنا نمایید: اندازه فرش، تراکم فرش، تقارن صورت و رنگ، کلیه طرح ها بی نقص باشد، یکنواختی رنگ و اندازه و کلفتی پرزها. اندازه فرش نباید بیشتراز دو سه سانتیمتر با اندازه استاندارد فرق داشته باشد. مسافت ترنج تا حاشیه‌های فرش می بایست یکسان بوده و نقش قرینه باشد. زمانی دست در سمت بر خلاف خواب فرش بکشید میتوانید ملاحظه کنید که رنگ یکپارچه میباشد یا این که خیر. رنگ رمز و ته ریشه ها نباید فرق داشته باشد و گرنه از رنگ شیمیایی مستعمل میباشد. تراکم فرش را از پشت آن می‌قدرت تشخیص اعطا کرد که به عنوان مثال در یک سانتی متر مربع چندین گره موجود هست. هرچه طول پرزها بیش تر باشد دوام فرش هم بیش تر میباشد ولی بستگی به گونه گره فرش نیز داراست. از گزاره فرش‌هایی که تمام مورد ها بالا در آن رعایت میشود فرش اصفهان و حریم آن مانند نایین و کاشان میباشد اما بستگی به بافنده هم دارااست و شما با توجه به همین نکات میباشد که میتوانید دریابید شایسته ترین فرش دستباف برای کجاست. مشاهده فرش های وب سایت کلاهدوزان از نزدیک می‌تواند شما‌را با ترازو های سنجش برتری فرش ها از یکدیگر طولانی تر آشنا نماید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۱۳:۵۸ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

آموزش کسب درآمد

کسب درآمد با سیستم سئو آسیا

با کسب درآمد از نمایندگی فروش خدمات سئو آسیا به آرزوهایتان وعده تحقق بدهید با پیشرفت تکنولوژی و تمایل شرکت‌ها و برندها برای کسب درآمد از طریق فروش آنلاین و ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی، رقابت جدید و تنگاتنگی در عرصه‌ی وسیع اینترنت در میان صاحبان کسب و کارهای وابسته به اینترنت ایجادشده‌ است.

در این میان رقابت جدی و اصلی برای ارتقا رتبه در گوگل توسط کاربران و مشتریان می‌باشد. سئوکاران به این کار سهولت بخشیده و صاحب درآمدهای کلان خواهند شد. باوجود بازار خوب و پردرآمدی که اکنون برای نمایندگی‌های فروش خدمات سئو وجود دارد، کسب درآمد از نمایندگی‌ فروش خدمات سئو آسیا با اقبال بلندی منتظر شماست.

 

 

کسب درآمد از فروش بک لینک
نمایندگی کسب درآمد از فروش بک لینک این روز ها از توجه بر انگیز ترین مراجعی است که خدمات ارائه شده در آن برای بهبود رتبه ی وب سایت ها می باشد. در واقع هدف اصلی یک وب سایت عمدتاً بهبود رتبه و تصاحب جایگاهی مطلوب در لیست معرفی های سیستم گوگل است، از این رو وب سایت دار ها همیشه به دنبال راهکار مناسبی در این راستا هستند.

بک لینک ها نیز از گذشته تاکنون گزینه ی اثر گذار و مناسبی در زمینه ارتقا سئو و رتبه کلمات کلیدی و صفحات سایت محسوب می شود، فلذا با تهیه ی یک بک لینک مناسب برای هر وب سایتی در هر حوزه ای می توان رتبه ی آن را در کوتاه ترین زمان ممکن به جایگاه مطلوبی در نتایج گوگل رساند. به همین جهت بهره مندی از نمایندگی کسب درآمد جهت ارائه بک لینک جزء عمده ترین برنامه های پرتقاضا صاحبان وب سایت ها به شمار می رود.

 

کسب درآمد از فروش ورودی گوگل ایرانی
کسب درآمد از فروش ورودی گوگل ایرانی با توجه به وجود انواع و اقسام وب سایت ها و بیشتر شدن مداوم تعداد آن ها، می تواند کسب و کار پر رونقی برای شما باشد .

افزایش ورودی گوگل برای وب سایت های اینترنتی همواره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و برای وب مستر ها از جمله حیاتی ترین پارامتر ها محسوب می شود. چرا که فعالیت هر وب سایتی با آنالیز آمار ورودی توسط گوگل مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار می گیرد و در صورتی که این آمار رو به افزایش باشد، نشان دهنده ی کیفیت بالای وب سایت مربوطه است. به همین علت وب مستر ها و مدیران وب سایت ها در جست و جوی روش مناسبی به جهت افزایش این آمار هستند پس کافیست همین امروز با نمایندگی فروش ورودی گوگل سئو آسیا درآمد خود را افزایش دهید .

 

کسب درآمد از فروش رپورتاژ آگهی
با توجه به طیف گسترده کاربران اینترنتی هر بازدیدکننده وب سایت یک مشتری بالقوه محسوب شده که می تواند برای شما ارزش آفرینی کند. پس چه بهتر که با دریافت نمایندگی رپورتاژ وب سایت خود را به یک ماشین پولسازی تبدیل کرده و در کنار فعالیت های خود از این طریق نیز به کسب درآمد بپردازید.

امروزه رپورتاژ اگهی یکی از اصلی ترین راه های معرفی کسب و کار محسوب می شود و اغلب کسب و کارهای آنلاین از آن استفاده می کنند. یکی از راه های کسب درآمد از وب سایت نمایندگی رپورتاژ است. این روش درآمدی پایدار و مطمئن را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

کسب درآمد از پکیج افزایش بازدید سایت
کسب درآمد با پکیج افزایش بازدید در پنل نمایندگی سئو آسیا از جمله پر متقاضی ترین نمایندگی ها و مراجعی است که با افزایش روز افزون وب سایت های اینترنتی پر متقاضی تر از قبل می شود.
زیرا در حقیقت عمده ترین هدفی که صاحبان وب سایت های اینترنتی به دنبال تحقق آن هستند، افزایش تعداد بازدید از سایت شان می باشد، چون در این صورت مخاطبان بیشتری جذب کرده و بالطبع محبوبیت و رتبه بالاتری کسب خواهند کرد که همه ی این ها منجر به کسب درآمد بالا تر و افزایش فروش آنها می شود.
گفتنیست این هدف خدماتی است که از طریق پنل نمایندگی سئو آسیا ارائه و محقق شده است .

 

کسب درآمد از سفارش تبلیغات متنی و بنری
این قابلیت در سایت نمایندگی وجود دارد و نمایندگان گرامی با واگذاری مکان های تبلیغاتی مشخص در سایت خود کسب درآمد می کنند .

نکته مثبتی که در تبلیغات متنی و بنری وجود دارد این است که مشتری به ازای رزرو جا هزینه پرداخت می کند و برای نشان دادن بنر خود برخلاف تبلیغات کلیکی که بیشتر وقت ها کلیک ها تقلبی می باشد هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.

نکته مثبت خوب دیگری که در تبلیغات متنی و بنری وجود دارد این است که لینک غیر مستقیم و اختصاصی ویژه هر تبلیغ ایجاد میگردد و این لینک در گوگل ایندکس میشود .

 

آموزش کسب درآمد از سئو آسیا فقط در 4 گام
● گام اول : پرداخت حق عضویت نماینده و ثبت نام
● گام دوم : قرار دادن خدمات و پکیج های سئو آسیا در سایت خود و یا سفارش طراحی سایت اختصاصی با نام و برند و دامین دلخواه شما
● گام سوم : تبلیغات از سایت و خدمات و برند خود
● گام آخر : دریافت سفارش از مشتریان در سایت نماینده و ثبت سفارشات از طریق پنل و ارجاع به سئو آسیا جهت فعالسازی نهایی


به همین راحتی بدون داشتن هیچگونه دانش فنی و نگرانی یا فراهم کردن زیرساخت فنی و هرگونه مسائل و مشکلات مربوط به ارائه‌ی خدمات تحت وب به تجارت خود را در زمینه سئو آغاز کنید .

همین الان با کلیک بر روی لینک عضویت و ورود به صفحه ثبت نام هزینه اخذ نمایندگی را پراخت نموده و عضویت خود را تکمیل نمایید :

https://www.seoasia.ir/register.php

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۶:۰۶ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

فرش در دانتون ابی

قالیشویی در مشهد 
در کاخ یورک‌شایر یار با خانواده اشرافی کرالی و خدمتکارانشان وقایع تاریخی-اجتماعی مهم جامعه انگلستان را مرور می کنیم . همچنین از طراحی دکور طراحان خوش‌ذوق وسلیقه این تیم نیز لذت می‌بریم . سالن معروف منزل با دکور گوتیک، آتشدان عظیم و سقف بی‌کرانش قلب تیول‌داری است . فرشی دوچندان پهناور در کف این اتاق موجود است . مورد‌ قرمز توت‌خارجی‌فام هوسناک این فرش با سبز چمنزار کناره‌ها هم‌نشین گردیده هست . طرز و روال تاریخی جاکوبین و الیزابتن (به ترتیب عهدوپیمان جیمز اولیه و پیمان الیزابت نخستین) از خلال صحنه‌پردازی این اکران جاودانه گردیده‌اند که در آن‌ها گرایش به فرش‌های آنتیک رنگین بافت هندوستان با طرح‌هایی به‌شدت طرز‌گرا میباشد . همینطور قالی‌های تعالی اهل ایران قالیشویی در مشهد آنتیک با اسلیمی‌های درشت که به هر اتاق جلوه‌ای ویژه میبخشند . طراحان این مجموعه فرش جالب آبوسون را نیز برای دکور سریال دانتون ابی انتخاب کرده‌اند . فرشی که زینت منزل‌های خانواده‌های اشرافی در انگلستان در اوایل قرن بیستم بود . دیوارپوش‌های چرمی از سده هفدهم اسپانیا و فرش‌های ظریف آبوسون و پرده‌نگار‌های کلاسیک اروپایی که جملگی بازگشتی معقول و تدریجی در مقطع را به صورت میکشند .
لبوفسکی
پهناور فیلم برادران کوئن همه چیز داراست . از دزدی و بشر‌ربایی تا بولینگ و رقص و آواز . همه آنها رخ ای از زندگی سرخوشانه جف لبوفسکی است . جف لبوسفکی دارای شهرت به دود می‌باشد . توده‌ای تبهکار او‌را با جفری لبوفسکی میلیونر اشتباه میگیرند . آنان دود را به رنج کتک میزنند و روی قالی کوچک‌اش ادرار می نمایند . این قالیچه تنها بودجه جف است . قالی کوچک‌ای که دیگر بخش ثابتی از اتاق شده‌است . او برای تهیه نمودن غرامت نزد هم‌اسم خودش میرود . ولی وی با جف واکنش بدی می نماید . درین فیلم برداران کوئن گویا یک قالی‌کوچک مبداء تمام هرج‌ومرج‌ها میباشد .


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۶:۳۶ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

سئو 2020 با لینک سازی PBN مجموعه شیک رنک

در بین تمامی تکنیک های سئو لینک سازی PBN بهترین و جدید ترین تکنیک سئو 2020 بوده که میتواند در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشد ، از آنجایی که گوگل حسایت بالایی نسب به لینک های سایت دارد در این نوع لینک سازی در قالب رپورتاژ آگهی شک رنک هیچ تهدیدی برای وب سایت شما در پی نخواهد داشت .


لینک سازی PBN چیست؟
بک لینک پی بی ان (PBN) خلاصه شده ی عبارت Private Blog Networks به معنای شبکه ی خصوصی وبلاگ ها است.پس برای لینک سازی به سبک PBN نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت بالا داریم.


رپورتاژ آگهی انبوه یکی از بروزترین تکنیک های تبلیغاتی هدفمند در بازاریابی هوشمندانه دنیای آنلاین است که به سایت ها کمک می کند مشهور، محبوب و ماندگار شوند! .
با خرید رپورتاژ آگهی سایت شما از قدرت و اعتبار سایت ها و وبلاگ های مبدا انتشار دهنده برای تبلیغ کسب و کارتان کمک می گیرید! .
رپورتاژ آگهی انبوه، یک معرفی نامه واقعی درباره خدمات سایت و یا محصول شما می باشد که در سایت ها و وبلاگ های ایندکس شده معتبر منتشر شده و شما را به هزاران هزار کاربر جدید معرفی می کند! علاوه بر این با لینک سازی هایی که در متن و قلب رپورتاژ آگهی انجام می دهید باعث پیشرفت فوق العاده در سئو و رتبه وب سایتتان در گوگل خواهد شد!
همان طور که باید مطلع باشید با لینک بیلدینگ توسط رپورتاژ آگهی یا پست تبلیغاتی، میتوانید زودتر از سایر رقبا در موتور های جستجو رتبه بگیرید .

با توجه به ریسک بالای خرید بک لینک و البته جریمه گوگل بر روی تبلیغات متنی، خرید رپورتاژ آگهی انبوه یکی از بهترین تکنیک های موجود برای بهبود وضعیت سئو و لینک سازی دائمی است.


همین امروز با پکیج فوق العاده لینک سازی PBN در قالب رپورتاژ انبوه مجموعه شیک رنک به ارتقا ماهیت و جایگاه کسب کار اینترنتی خود در کلمات تخصصی سایت خود بطور کاملا طبیعی بدون هیچگونه ریسک منفی بپردازید .

 

منبع و جهت مشاهده نمونه کار موفق از طریق این لینک سفارش زیر اقدام کنید:

 

 لینک سفارش خرید رپورتاژ PBN


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۰۵:۰۳ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

نکات مهم هنگام خرید فرش ماشینی

قالیشویی در مشهد تعیین فرش مطلوب به علت اهمیت و قیمت والایی که فرش های ماشینی برای ما دارا هستند قضیه مهمی به اکانت آمده و تعیین جنبه های گوناگونی خواهد داشت . خرید یک تخته فرش و گزینش فقط به رنگ و طرح و ظواهر محدود نمی‌شود بلکه موردها متعددی از گزاره متاع فرش ، بعد ها ، ماشین آلات بافت ، کتف و تراکم و ... مهم تلقی گردیده و در گزینش موءثر می باشند . آن وجود ندارد که وارد بازار شویم و اولی فرش را خریداری نماییم بلکه خرید فرش خوب ، کیفیت بالا و خوشگل مستلزم تحقیق ، سرچ و جست و جو میباشد .
نوشته‌علمی مربوطه : راهنمای خرید فرش خوب
رازها یا این که نکاتی در امر فرش های ماشینی موجود هست که در چهره اعتنا و در حیث به دست آوردن آنها هنگام خرید ، می‌توانیم به خریدی شادی بخش و مقرون به صرفه امیدوار باشیم . نکاتی در امر فرآورده فرش ها ، ظواهر آنان و بقیه ابعادی که در تعیین مهم جلوه مینمایند .
در‌حالتی که خریداران این داده ها را قبلی از خرید می داند و نسبت به کامل شدن تدبیر خویش در خصوص فرش های ماشینی متعدد مبادرت کنند دیگر نگرانی بابت تقلب ، خرید فرش غیر اصل ، خرید محصولی بی ربط به چیدمان خانه و کاربرد ما یحتاج ما و ... نخواهیم بود .
نوشته‌ی علمی مربوطه : فرش تقلبی نخرید
نکات مهم هنگام خرید فرش ماشینی برای خریداران نقل شده میباشد تا داده ها و علم خیداران قبلی از خرید بالا رود .
نکته اولیه
نکته نخستین با یقین به کالا و کیفیت بافته مربوط میگردد . امروزه شایسته ترین نخ مو جود در بازار که در شایسته ترین فرش های ماشینی بکار می رود ، الیاف اکریلیک هیت ست میباشد . الیاف اکرولیک هیت ست مقاومت متعددی در قبال ، فروغ و روشنایی خورشید ، گرما ، گرد و غبار ، شست و شو و ... دارااست . برخی از ایجاد کنندگان فرش های ماشینی را با الیافی از اکرولیک ساخت مینمایند که در خویش اندکی ناخالصی از مال های پلی استر یا این که پلی پروپلین دارااست که با یه خرده توجه قابل شناسایی میباشد . برای تشخیص فرش های اکرولیک صد در صد خالص از فرش های غیر اکرولیک یا این که اکرولیک ناخالص بایستی اعتنا کنید که تولید ها اکریلیک بوی مواد نفتی و پلاستیکی نمی دهند و نسبت به الیاف پلی استری و پلی پروپلین نرمی و لطافت بیشتری دارا‌هستند . فرش های اکرولیک هیت ست می‌توانند دما و حرارت یک اتوی داغ یا این که قابلمه داغ را حدود تعدادی دقیقه ای سوای زخم تحمل کنند و رنگ براق و درخشان آن‌ها با گذر عصر از میان نخواهد رفت .
نکته دوم
فرش های ماشینی مو جود در بازار اشکال مختلفی داشته که یکی‌از تقسیم بندی ها فرش ها را به تولیدها 500 کتف ، 700 کتف ، 1000 کتف ، 1200 کتف و جدیدا 1500 کتف نوع بندی می‌نماید . همینطور تراکم های جانور دربرگیرنده 1000 گره طولی ، 1200 گره طولی ، 1400 گره طولی ، 1700 گره طولی ، 2000 گره طولی ، 2550 گره طولی ، 2700 گره طولی ، 3000 گره طولی و 3600 گره طولی میشود .
اشکال فرش های 500 کتف
گونه های فرش های 700 کتف
گونه های فرش های 1200 کتف
در‌این نکته قصد داریم درباره‌ی زیبایی و کاربرد بر پایه ی کتف و تراکم نظراتی ارائه دهیم خرید فرش مبنی بر کتف و تراکم تماما به کاربرد فرش بستگی دارااست . در‌حالتی که خواستار خرید فرشی می‌باشید که به زیبایی و نقش و نگاره آن نیاز دارید همان فرش ر ابرای نصیب هایی مانند پذیرایی خریداری میکند ، بهتر میباشد محصولی که دارنده کتف و تراکم بالا ست گزینش کنید .
نوشته‌ی علمی مربوطه : چه فرشی برای پذیرایی بخرم
تولیدات 1000 کتف ، 1200 کتف و 1500 کتف از خصوصی فرش های پرشانه و مالامال تراکم معرفی میگردند . البته در شرایطی‌که دوام و مقاومت فرش برایتان مهم میباشد فرش های ماشینی 700 کتف ای را خریداری کنید که تراکم تحت تری دارا هستند چراکه این تولیدات با داشتن خصوصیت هایی که در‌این دعوا نمی گنجد در برابرفشار و سایش و پاخوردگی مقاوم میباشند . زیبایی فرش های نادر کتف و مقاومت فرش های پرشانه در توان مطلوبی ست البته زیرا در فرش های نادر کتف مقاومت و در فرش های پرشانه زیبایی پیروز گشته میباشد ، آن‌ها را با چنین خصوصیت هایی میشناسیم .
نوشته‌علمی مربوطه : خصوصیت های فرش های 700 کتف
نکته سوم
تنوع فرش ها و داخل شدن فرش های تازه به بازار نباید خریداران را سردر گم کند ؛ بلکه با مطالعه در خصوص خصوصیت های آن تولیدات درباره ی آمدن به آیتم های خرید یا این که عدم ورود تصمیم خواهید گرفت . به عنوان مثال فرش های ماشینی بلژیکی یا این که فرش های سوراخ که جدیدا وارد بازار فرش و قالی گردیده اند ؛ خصوصیت هایی دارا‌هستند که به راحتی مارا در خرید یا این که عدم خرید آنها ارشادوراهنمایی می‌نماید . فرش های بلژیکی به خیال و خاطر ظرافت ، معدود وزنی و نادر حجمی و استعمال از نگاره های اصیل سنتی از گزاره طرح های ((خشتی)) موردپسند عموم قرار گرفته اند . خریداران بایستی در لحاظ داشته باشند که خرید فرش های بلژیکی برای مکان های به هم ریخته و پرتردد منزل مطلوب وجود ندارد چراکه این فرش ها نازک و شکننده می باشند . همینطور به کار گیری از نخ ویسکوز شست و شوی این فرش ها را طاقت فرسا نموده و از همین رو برای فضاهایی که همیشه در معرض آلودگی میباشند پیشنهاد نمیشود . فرش های شکاف هم که در زیبایی چیزی نادر نداشته و به کارگیری از رنگ ها لایت آنان را دوست داستنی نموده اند برای مکان ها گران قیمت منزل تعیین قابل قبولی به شمار می‌روند . رنگ لایت فرش های رخنه‌ خریداران را در پهن نمودن آن‌ها در مکان های نا مرتب و در معرض آلودگی منزل محتاط می‌نماید .
نکته چهارم
دوخته شدن چرم از طرفی نمادی میباشد بر اصالت فرش و از طرف دیگر قادر است فرش را فارغ از نیاز به ترمز فرش بر روی سرامیک و کاشی فیکس کند . شاید این مورد خیلی مهم به حیث نرسد ولی به کار گیری از فرش هایی که نمی توانند خویش را بر روی سرامیک مراقبت کنند با دردسرهایی یاروهمدم خواهد بود .
نکته پنجم
اصطلاحاتی در بازار فرش اشاعه یافته میباشد که گاها از دایره لغت ها خریداران بیرون میباشد به عنوان مثال مراد از فرش دستبافت سیرتکامل محصولاتی می‌باشند که دارنده کتف و تراکم بالا بوده و زیبایی و نازکی بافتی مشابه به فرش های دستبافت دارا هستند . فرش های 1000 کتف ، 1200 کتف و 1500 کتف از نوع فرش های شبه دستبافت یا این که دستبافت سیرتکامل می باشند . به میزانی که کتف و تراکم بالا می رود این شباهت بیش تر گردیده و زیبایی و جلوه گری فرش ارتقاء می‌یابد .
نکته ششم
رعایت نکات زیبایی شناسی درباره‌ی خرید مهم میباشد . برای خرید شایسته ترین فرش ماشینی بایستی در ظاهر آن هم دقت نمود . ممکن میباشد شایسته ترین و کیفیت عالی ترین فرش را در مکانی از منزل پهن فرمایید که با بقیه وسایل غیرهمگون باشد و از این جهت بها فرش ذیل سوال برود .
نکته دارای اهمیت درین ارتباط دقت به کاربرد فرش میباشد . فرش های نادر کتف و معدود تراکم مانند فرش 700 کتف برای مکان های به هم ریخته و پرتردد منزل و فرش هایی که در کتف و تراکم دست دلباز خیس می‌باشند برای مکان های لاکچری منزل که رفت و آمد معدود ترین به انجا انجام می‌شود مطلوب میباشند .
نکته هفتم
اعتنا به سبک و سیاق معاش خانواده مهم میباشد و برای خرید فرش اتاق خواب ها بایستی به گونه زدگی تک تک جوارح خانواده اعتنا نمود . در خرید فرش ماشینی به سبک و طرح و هماهنگ بودن آن با روش معاش توجه فرمایید . طرح های در سه مدل ، طرح سنیت ، طرح کلاسیک و طرح فانتزی یا این که امروزی تقسیم بندی میشوند و هر طرح متناسب با محیطی همگن میباشد . به عنوان مثال خرید فرش سنتی برای اتاق خردسالان یا این که خرید فرش فانتزی برای دکور پذیرایی کلاسیک بی ربط و نازیبا است .
همینطور تعیین رنگ نیز برهمین اصل خواهد بود . مثلا برای بخش های نا مرتب منزل رنگ قضیه تیره و برای بخش های هلوتی که نادر خیس در معرض الودگی می باشند رنگ های پر‌نور و لایت تعیین فرمایید .
نکته هشتم
فضاهای کوچک منزل را با گزینش فرش هایی پر‌نور و دل گشوده با طرح های خلوت وسیع خیس نشان دهید و برای فضاهای پهناور و خلوت با یاری دریافت کردن از رنگ های تیره و نقوش نامرتب و پرنگاره گرما بیافرینیند . استعمال از رنگ های پر‌نور برای نصیب هایی از منزل که نوروفروغ کافی ندارند هم می‌تواند مطلوب باشد .
نکته نهم
حفظ فرش ها هم بسیار مهم میباشد . حتی درصورتی که شایسته ترین فرش عالم را هم خریداری فرمایید البته به صحت از آن به کار گیری نکنید ، در معدود خیس وقتی مجروح و قدمت محدودی خواهد داشت . در‌حالتی که فرشی دارید که آیتم به کار گیری وجود ندارد ، بی تردید به طور لوله گردیده در کنار دیوار قرار دهید . تا زدن فرش موجب شکستگی و پاره گی در نخ های تار و پو می‌شود .


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۲:۵۰ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

ویژگی های موکت آمفی تئاتر و سالن همایش

قالیشویی در مشهد موکت آمفی نمایش زنده و تالار همایش
موکت آمفی بازی زنده و تالار همایش و نقش آن در تالار های شبیه همچون تالار همایش، تالار های سینما و فضا هایی از این دست با اعتنا به تردد های مداوم و داد و فریاد های متواتر بسیار دارای اهمیت و واضح میباشد که نیاز به کاهش صدا های محیطی در آمفی بازی زنده و تالار همایش دو چندان می باشد. چنین فضایی سوای موکت برای هیچ یک از ما قابل تصور وجود ندارد ،روح مکان در‌این اطراف ها را میتوان به موکت و صدا اطلاق کرد.

موکت آمفی بازی زنده و تالار همایش عموماً در تالار هایی به کارگیری میگردند که دارنده پلکان های ممتد می باشند. این موکت ها بدلیل پهنا های ۴ متری و قابلیت انعطاف پذیری شان جهت پوشش روی پلکان شایسته ترین آیتم به اکانت میایند به علاوه موکت هایی که در گوشه و کنار هایی مانند سینما و آمفی نمایش زنده نصب می گردند می بایست در قبال الکتریسیته مستقر مقاوم باشند.

سفارش موکت سیزال به شما استعمال از موکت های رول گروه اداری می باشد.

گروه موکت های اداری سیزال
برای دیدن گروه موکت های اداری کلیک فرمائید

نقش الکتریسیته مستقر در آمفی بازی زنده و تالار همایش
الکتریسیته بومی موکت در آمفی نمایش زنده و تالار همایش و ولی گوشه و کنار های اداری پرتردد معمولا وقتی تولید می‌شود که مواد خامی مانند پشم و پلاستیک یا این که کف کفش و موکت به هم مالیده شوند، این فرآیند باعث می گردد که الکترون ها از سطح یک ماده کشیده گردیده و بر روی سطح ماده دیگر قرار گیرند.

استاندارد ISO 6356 مرتبط با منسوجات کفپوش و لمینت ها، باز نگری گرایش به الکتریسیته مستقر، آزمایش رویه رفتن می باشد. موکت های سیزال معمولا با الکتریسیته مستقر پایین 4 kv ایجاد میشوند که مطلوب برای اطراف های اداری با تعداد سیستم های کامپیوتری میانگین به بالا می باشد.

موکت مطلوب برای چنین فضاهایی باید علاوه بر کیفیت الیاف، و داشتن امکان ضد الکتریسیته مستقر، قابلیت و امکان نصب بر روی پلکان نیز دارای اهمیت میباشد. چون نصیب هایی که روی کناره پلکان قرار می گیرد تحت فشار بسیار متعددی میباشند که توسط آزمایش های مخصوصی که بر روی موکت انجام می گیرد مشخص و معلوم می گردد کدام موکت ها قوی میباشند به طور یک دست بر روی پلکان نصب شوند. در سیزال ما مطلوب ترین نوع های موکت رول را گرد آوری کرده ایم تا انسجام محیط ها را بهبود ببخشیم.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۵:۲۵ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

با روش های جارو زدن صحیح فرش آشنا شوید

قالیشویی در مشهد درین نوشته‌ی‌علمی قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در خصوص جارو زدن درست فرش و ارتقاء ارتفاع قدمت فرش بپردازیم. جارو زدن فرش کاری مستمر در تمامی منازل میباشد ، هرچند این دستور آسوده به حیث می‌رسد البته با وجود سادگی بایستی با توجه صورت بپذیرد چرا‌که جارو زدن درست فرش با ارتقاء ارتفاع قدمت فرش رابطه مستقیمی دارا هستند.

ضرورت نگهداری از فرش ها
یک کدام از مهم‌ترین لوازمی که در همگی منازل وجود دارا هستند فرش ها میباشند. فرش ها علاوه بر این که به مراد راحتی گزینه به کار گیری قرار می‌گیرند از نگاه زیبایی نیز در خانه اهمیت داراست. امروزه فرش ها در اشکال مختلفی ایجاد میگردند که مهم ترین آنها فرش های دستباف و ماشینی میباشند. فرش های گوناگون بها های متفاوتی دارا هستند که با اعتنا به قیمت آن‌ها یکسان وجود ندارد. به هر روش فرش یک کالای ارزشمندی میباشد که مستلزم حفظ میباشد در‌صورتی‌که از فرش حفاظت نشود قدمت آن کاهش پیدا میکند و مخارج متعددی را به خانواده ها زور میکند. در‌این نوشته‌ی علمی علاوه بر ارتباط جارو زدن درست فرش و ارتقا ارتفاع قدمت فرش به چندین آیتم از سایر طرز های ارتقا ارتفاع قدمت فرش نیز اشاره خوا هیم کرد.

جارو زدن درست فرش و ارتقا ارتفاع قدمت فرش
از مهم ترین شیوه هایی که به خواسته حفاظت از فرش بایستی انجام بپذیرد جارو زدن درست فرش میباشد. جارو زدن درست فرش و ارتقا ارتفاع قدمت فرش ارتباط مستقیمی با هم دارا‌هستند. در‌حالتی که جارو زدن به طور درست و اصولی انجام پذیرد سود آن چیزی جز ارتقاء ارتفاع قدمت فرش نخواهد بود. جارو زدن درست فرش و ارتقا ارتفاع قدمت فرش مستلزم دانش تخصصی وجود ندارد و یا این که یک نحوه پیچیده محسوب نمی‌شود کافی میباشد که طرز جارو زدن به صحت انجام پذیرد و آن‌گاه مشاهده خواهید کرد که جارو زدن درست فرش عمل بسیار راحت و جذابی میباشد. به دنبال به نکات مهم راجع به جارو زدن درست فرش و درپی آن ارتقاء ارتفاع قدمت فرش اشاره خوا هیم کرد.

جهت جارو زدن
مهم ترین نکته ای که راجع‌به جارو زدن درست فرش موجود است این میباشد که می بایست به دلیل جارو زدن توجه کافی شود. به همین مراد جارو زدن درست فرش در سوی خواب پرزهای فرش است. در‌حالتی که جارو زدن در سمت و سوی خواب پرزها نباشد به پرزهای فرش فشار وارد می‌آید که به مرور عصر موجب میشود که قدمت فرش کاهش پیدا نماید و شاهد تجمع پرزهای متعددی بر روی فرش خوا‌هیم بود.

نحوه کشف کردن جهت خواب فرش
جارو زدن درست فرش - تشخیص خواب فرش

پیدا کرد جهت خواب فرش برای جارو زدن درست فرش فعالیت بسیار سادگی میباشد و برای همین مراد کافی میباشد که دست خویش را به آرامی بر روی فرش متبوع بکشید ، جهتی که در آن دست شما به سادگی و سوای مانعی جنبش نماید جهت خواب فرش میباشد ؛ البته در صورتی‌که هنگامی که دست خویش را بر روی فرش می‌کشید پرزهای ذیل دستتان وضعیت خشنی داشت و حس کردید که پرزها با تکان دست بلند می‌شود این جهت خواب فرش نمیباشد.

قرائت مقاله کاربرد نقوش فرش در معماری اهل ایران و اسلامی
جارو زدن درست فرش در به عبارتی اولِ خرید
یکی‌از نکاتی که راجع‌به جارو زدن درست فرش و ارتقا ارتفاع قدمت فرش می بایست به آن دقت شود این میباشد که وقتی که یک فرش تازه را از بازار خریداری می‌کنید به احتمال زیاد پرزهای فراوانی بر روی آن موجود است برای این که قدمت فرش شما ارتقا پیدا نماید لازم میباشد که در به عبارتی نخست فرش را جارو فرمایید و پرزهای روی آن را توده نمایید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۴:۲۱ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

پرداخت فرش به چند روش انجام میگرید ؟

قالیشویی در مشهد پرداخت فرش به شیوه های سنتی و ماشینی فیس می گیرد.

در شیوه سنتی یا این که دستی با استعمال از قیچی های اختصاصی پرداخت انجام می گیرد و در طریق ماشینی از دستگاه تراش برقی منحصر به فرد به کار گیری می‌گردد. این دستگاه به طور دورانی بر روی فرش کشیده گردیده و عملیات پرز زنی انجام می‌گیرد. (با ماشین تصحیح های دیرین هم میتوان فرش را پرداخت کرد).

نکته : برای پرداخت تابلو فرش های کوچک با انداره نهایتأ 20 سانتی متری میتوان از دستگاه موزر یا این که ماشین تصحیح استفاده نمود.

 

پرداخت در دو دوره انجام می گیرد


1 در زمان بافت فرش

2 بعد از آخر بافت فرش

 

پرداخت در زمان بافت


وقتی که بافنده خویش می‌خواهد کار پرداخت را انجام دهد بعداز 2 الی 4 رج که بافته شد به کوتاه کردن پرز ها می‌پردازد در این‌راه اشتباه بافی فرش مشاهده و رفع می گردد برخی کارشناسان معتقدند این نحوه منجر رابطه عاطفی در بین بافنده با نقش و طرح می گردد.در شهرهای اصفهان،اراک ، قم ، ورامین ، اذربایجان و حوزه‌ های غربی کشور ایران پرداخت در زمان بافت فیس می گیرد.

 

پرداخت بعد از بافت فرش


بعداز اینکه بافت فرش به اتمام می‌رسد یکسری سانتیمتر گلیم زده می‌گردد و در آخر تارهای چله به آرامی قیچی گردیده و فرش را روی زمین پهن مینمایند و پرزهای بلند با کار پرداخت هم سطح میشوند. فعلا در بخش اعظمی از مرکزها قالیبافی پرداخت فرش به طور ماشینی رخ می‌گیرد.

در شرایطی‌که در زمان پرداخت پرز های فرش بیش تر از حد چیده شوند به طوری که با دست تکان پرزها لمس نشود به بها و کیفیت فرش لطمه متعددی وارداتی و به‌این فرش ها ته خواب یا این که خواب کوتاه گفته می گردد. پرداخت فرش کاری تخصصی و ظریف میباشد که اشخاص کارشناس و حرفه ای دراین باره می‌توانند این فعالیت مهم را انجام دهند به دلیل آن که در فیس کوچکترین غلط تمام زحمات بافنده به هدر میرود. گهگاه در هنگام پرداخت سنگ زدن قالی انجام می‌شود در‌این عملیات فلس های الیاف پشمی صیقل داده گردیده و رنگ های مازاد پشم ها از دربین میرود و فرش موقعیت مخملی و ابریشمی پیدا مینماید .

از فواید پرداخت فرش این میباشد که طرح و نقش قالی جلوه زیباتری پیدا می کند .

طول پرز فرش درهنگام پرداخت مانند تعداد گره ، جور گره ، تعداد پود ، اندازه ریشه و ... از مشخصه های تشخیص بافت هر ناحیه از جمهوری اسلامی ایران است. و با دقت به اینکه فرش پا می خورد و زیبایی فرش طولانی تر نمایان می‌گردد می بایست پرز ها را با طول قابل قبولی کوتاه کرد. 

پرداخت پررنگ :
پرداخت پر رنگ نوعی از پرداخت میباشد که با استعمال از قیچی منحصر به فرد بنام قیچی سرنخ انجام می گردد پر رنگ زنی طولانی تر برای تابلو فرش ها به عمل میرود این برجستگی ها زیبایی تابلوفرش هارا دو چندان می‌نماید اما می بایست در لحاظ داشته باشید که هر فرشی قابل پر رنگ شدن میباشد اما بستگی به طرح و نقش دارااست درهمه فرش ها پر رنگ زنی منجر زیباتر شدن نمی‌شود هم چنین بافنده بایستی در لحاظ داشته باشد که نیازی وجود ندارد نخ را زیاد بلند بگیرد چراکه در انتها بافت احتمال اینکه نخ نادر بیاید و دو رنگ شود زیاد میباشد طول نخ در بین 3 تا 3.5 سانتی خیس برای پررنگ زنی کافی است. 

پر رنگ زنی قالی

نکته :

گهگاه فرش های کهن و کهنه که خیلی پا خورده اند و یا این که غیر اصولی شسته گردیده اند سبب گردیده که رنگ و لعاب اول خویش را از دست بدهند پرداخت راه‌حل قابل قبولی برای برگرداندن زیبایی و تازگی اول به فرش خواهد بود . اما صرفا راجع‌به فرش های دستباف چنین میباشد برای فرش های ماشینی پرداخت سبب می گردد فرش طی سپری شد مدتی نازک گردد.

ما داعیه نمی کنیم که شایسته ترین قالیشویی در مشهد هستیم ، ولی می‌توانیم داعیه کنیم که ارائه دهنده سرویس ها متمایز قالیشویی در مشهد هستیم .


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۳:۱۳ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

فرش 1500 شانه

قالیشویی در مشهد توسعه یافته ترین دستگاه ساخت فرش ماشینی در کمپانی صنعت های فرش کاشان او‌لین دستگاه فرش ماشینی 1500 کتف در جمهوری اسلامی ایران و عالم که با تراکم 4500 و هزینه 2.250.000 یورو فعال‌سازی شده‌است. از مهترین ویژگیهای این فرش لطافت و نازکی در پشت و روی فرش و همچنین استحکام بسیار بالا و رنگپذیری فوق العاده ان سبب ساز رقابت بسیار تنگاتنگ این مدل فرش با فرش دستباف شده‌است . این فرآورده گذشته از افتتاح نیز مشتریانی از کشورهای متفاوت از گزاره استرالیا ، المان ، فنلاند ، قطر و کشورهای کناره خلیج عجم داشته و معطل ساخت پایانی فرش 1500 کتف می‌باشند.

ناحیه کاشان با یقین یکی قطبهای ساخت فرش ماشینی دنیاست که با سپرده گذاری های کلانی که در قضیه ایجاد فرش گردیده توانسته رقبای خویش را مدام یک‌سری قدم عقب خیس نگه داراست.

رقبای فرش کاشان در عالم کشورهای ترکیه و بلژیک می‌باشند که به منجر طرح های بسیار خوشگل و متفاوتی که فرشهایی اهل ایران به نسبت رقبا داشته میباشد فرش ماشینی کشور ایران همچون فرش دستباف اهل ایران مدام در عالم مشهور بوده میباشد و مشتریان ویژه ای داراست.

ماشین الات فرش 1500 کتف
سیستم بافت فرش 1500 کتف فعلا انحصارا در اختیارشرکت وندویل بلژیک با کد فنی HCIX2 می باشد .سیستم بافت فرش ماشینی 1500 کتف یک جور بافت فرش با گنجایش بالا میباشد که با 5میلیون گره در هر متر مربع یک فرش فوق ریز بافت را ایجاد می کند که تیتر دستبافگونه برای ان معدود می باشد .در پشت فرش شما به رنج می‌توانید گره ها را تشخیص دهید یا این که همان پشت روی فرش مشابه به هم می باشند .

 

 

دستگاه بافت فرش 1500 کتف قابلیت طرح ریزی هم زمان برای 45000 راز نخ را دارد به‌این معنا که 45000 دوک نخ در نصیب کریل نخ ها موجود هست که به طور همزمان به دهانه دستگاه وارد می‌گردد و بسته به طرح فرش هر رنگ در حین طرح ریزی گردیده تبدیل به کره گردیده و روی فرش نقش میبندد.

فرش 1600 کتف
فرش های 1500 کتف جای خویش را در سوله جات تولیدی به مرور گشوده کرده و شرکت های ریز و درشت بر راز ایجاد تولیدها 1500 کتف در رقابت میباشند .همین فرمان منجر گردیده گردیده تا با تیتر های غیر حقیقی وواقعی نیز به فروش برسند. شایان ذکر میباشد بالاترین کتف در فرش ماشینی 1500 کتف میباشد و لاغیر

فرش 2000 کتف
تا سال 2020 طرحی برای تولید ماشین آلات فرش 2000 کتف به وسیله موسسات تولید ماشین آلات فرش بافی از پاراگراف وندویل بلژیک و شونهر آلمان که همواره از برگزیدگان های این صنعت به حساب می آید نیست و تا انجا که عامل ها فرش از آن آگاه می باشند تا 2 سال آینده نیز فرشی که حقیقتا 2000 کتف باشد وجود نخواهد داشت و همه مثال هایی که با تیتر فرش 1600 کتف و 2000 کتف به فوش می رسد تقلبی و غیر حقیقی میباشد .


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۹:۰۴ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)