مرجع مقالات رسمي قالي و نحوه شتشوي ان مرجع مقالات رسمي قالي و نحوه شتشوي ان .

مرجع مقالات رسمي قالي و نحوه شتشوي ان

لكه هاي فرش

از حلال هاي لكه گير استعمال نمائيد

قاليشويي در مشهد

حلال لكه گيري كه در حيث داريد به كارگيري فرماييد را از قبلي روي مكاني كه لكه روغن دارااست آزمايش فرمائيد. حلال لكه گير را به پارچه اي منزه يا اين كه دستمال حوله اي ماليده و آن را به بخش كوچكي از فرش يا اين كه موكت كه چشم نميشود فشار دهيد. بعد از يك سري دقيقه، با پارچه اي مرطوب حلال را تميز نمائيد. بگذاريد نصيب آزمايش گرديده كم آب شود، و اعتقاد و باور نتايج فرمائيد كه حلال لكه اي باقي نگذاشته يا اين كه رنگ را از فرش و موكت منزه كرد‌ه باشد.

 

حلال لكه بر را روي محل لك گرديده با روغن به كار گيري فرماييد. با به كارگيري از دستمال پارچه اي يا اين كه دستماله اي حوله اي، حلال را روي فرش يا اين كه موكت لك گرديده فشار دهيد، از حاشيه هاي بيروني آغاز كرده و به راءس لكه برسيد. آنقدر سفت فشار دهيد كه حلال به طور كامل جذب بافت فرش يا اين كه موكت شود.

 

بعد از 5 دقيقه، دستمال پارچه اي يا اين كه حوله اي مرطوبي برداشته و حلال را از روي فرش يا اين كه موكت عده فرمائيد. آنگاه بگذاريد محل لك گرديده كم آب شود. از پنكه يا اين كه رطوبت گير در فضاي بسته استعمال نمائيد تا مراحل كم آب شدن سريعتر صورت بپذيرد.

 

نكات مهم براي شيوه شستشو فرش از چربي:

• حين شستشو فرش از آب سرد به كارگيري نمائيد.

• دوران زياد سركه يا اين كه الكل را روي فرش نگذاريد.

• از وايتكس ها ومواد شيميايي استعمال نكنيد سبب ساز جراحت به الياف فرش ميگردد.

• از هر روشي استعمال كرديد بعداز انجام تمام پروسه فرش را تماما كم آب نماييد تا تغيرات را متوجه گرديد.


برچسب: قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۴:۲۹ توسط:عباسي موضوع: نظرات (0)

خصوصيت‌ها و كاربرد فرش‌هاي پلي‌استر وBCF

خصوصيت‌ها و كاربرد فرش‌هاي پلي‌استر وBCF

قاليشويي در مشهد
ولي از مزاياي الياف پلي‌پروپيلن (BCF)و پلي‌استر مي‌اقتدار به رنگ‌پذيري بسيار خوب آنها اشاره نمود. به همين برهان هزينه‌ي رنگ‌آميزي آنها كمتر از ديگر الياف و تنوع رنگ‌هاي آن نيز بيش تر ميباشد و نسبت به الياف اكريليك و پشم ارزان ارزش خيس نيز مي‌باشند.

از ساير مزاياي فرش هاي BCFمي‌اقتدار به عدم جذب رطوبت در آن ها اشاره نمود. به همين عامل براي به كارگيري در محل‌هاي مالامال رطوبت مطلوب ميباشد. فرش پلي‌پروپيلن و پلي استر در‌صورتي‌كه شسته شود يا اين كه مرطوب شود، در حين كوتاهي كم آب خواهد شد.

ديگر مزيت فرش‌هاي پلي استر، موقعيت پيوسته اين الياف ميباشد كه سبب ساز مي شود اين گونه فرش مانند پشم و اكريليك پرزدهي نداشته باشد.

يكي معايب اين دسته فرش‌ها، قابليت و امكان جذب آلودگي‌ها ميباشد. آلودگي‌هاي گوناگون با شالوده‌ي روغني بعد از جذب شدن به الياف فرش به مشقت قابل شستشو خواهند بود. البته آلودگي‌هاي قابل حل در آب به سادگي از روي فرش منزه خواهند شد.

با اعتنا به مطالب بيان شده در‌اين دسته فرش، استعمال از فرش‌هاي پلي‌پروپيلن و پلي استر در فضاهاي گشوده، استخرها، اتاق نوباوه، آشپزخانه و بقيه محل‌هايي كه نخواهيد براي كفپوش كردن آن هزينه‌ي متعددي انجام دهيد مطلوب خواهد بود.

گونه هاي فرش هاي ماشيني از حيث تراكم بافت
خواسته از تراكم فرش تعداد گره‌هاي رنگ بافته گرديده در فرش هست. هر فرش دارنده دونوع تراكم ميباشد، تراكم عرضي و تراكم طولي. تراكم عرضي فرش را كتف آن مي گويند.كتف فرش عموما برحسب تعداد گره رنگ در هر متر اكانت گرديده و دليل اصلي انتخاب بها فرش به شمار مي‌رود چراكه با بيش تر شدن آن نقش‌ها دقيق‌خيس ميشوند. يك چاره معمولي براي پي بردن كتف فرش اين ميباشد كه هنگام خريد به پشت فرش نگاه كرده و تعداد گره‌هاي آن را بشماريد. به عنوان مثال در حالتي‌كه فرش 1000 كتف معرفي ميشود در هر متر از پهنا فرش مي بايست 1000 گره وجود داشته باشد (براي به حساب آوردن معمولي خيس ميتوان اعلام كرد در 10 سانتي متر از فرش بايستي 100 گره وجود داشته باشد). تراكم طولي نيز مشابه به عبارتي تراكم عرضي ميباشد با اين تفاوت كه در زمان فرش و براساس تراكم پود آن به حساب آوردن مي‌گردد. در فرش هاي ماشيني دستباف سيرتكامل، براي بدست آوردن تراكم طولي (يعني تعداد گره رنگ در زمان فرش) مي بايست تراكم پود را بر 3 تقسيم نماييم يعني هنگامي كه گفته مي‌گردد فرشي تراكم 3000 داراست به‌اين مضمون‌ ميباشد كه مي بايست در يك متر از ارتفاع آن 1000 گره وجود داشته باشد يا اين كه درصورتي كه تراكم فرشي 2550 ميباشد بدين معنا ميباشد كه در هر متر از ارتفاع آن 850 گره بافته شده‌است. در مقياس كمتر هم احتساب به همين صورت ميباشد يعني براي مثال در 10 سانتي متر از يك فرش با تراكم طولي 2550 بايستي 85 گره وجود داشته باشد. نهايتا اين‌كه هرچه تراكم فرش فراتر باشد قيمت بيشتري پيدا مينمايد و ارزش آن فراتر مي‌رود.

گرانترين فرش ماشيني
مبتني بر آنچه گفته شد اينك گرانترين فرش هاي ماشيني جمهوري اسلامي ايران و عالم فرش هاي 1500 كتف ميباشند كه از نازكي فوق العاده بالايي برخوردارند و فرش‌هاي 1200 كتف، 1000 كتف، 700 كتف و 500 كتف به ترتيب در جايگاه‌هاي بعدي قرار ميگيرند. از حيث تفاوت ظاهري فرش هاي با تراكم بالا يعني 1500 و 1200 كتف دارنده نازكي، لطافت، انعطاف پذيري و زيبايي بيشتري مي باشند ولي قطر (طول نخ خاب) كمتري نسبت به فرش هاي 700 و 500 كتف دارا‌هستند. به عبارت ديگر فرش هاي 700 كتف و 500 كتف نرمتر ميباشند و وزن كمتري هم نسبت به فرش هاي 1000 و 1200 كتف دارا‌هستند. نكته ديگر در زمينه ي گرانترين فرش هاي ماشيني اين ميباشد كه معمولا برندهاي متفاوت با دقت به سطح كيفيت و سياستهاي نرخ‌گذاري متاع، قيمتهاي متفاوتي دارا هستند كه در شاخه فرش ماشيني تارنما ايفرش مي توانيد از ارزش توليد ها برندهاي داراي اعتبار فرش ماشيني مملكت اطلاع پيدا نماييد.

 

نكته آخري
درپايان ذكر اين نكته نيز ضروري ميباشد كه الياف اكريليك هم دارنده سطح ها كيفي متفاوتي مي‌باشند و صرفا فرش‌هايي كه از نخ اكريليك كيفيت عالي تهيه و تنظيم گرديده باشند از ارتفاع قدمت و كيفيت بالايي برخوردار خواهند بود. نخ هاي اكريليك معدود كيفيت، پرزدهي متعددي دارا هستند و بعد از مدتي در گير كوبيدگي گرديده، محكم و چغل ميگردند و اين در حالي ميباشد كه بها فرش هم تا حد متعددي به مال الياف آن بستگي دارااست كه در نوشته‌ي‌علمي بها فرش و عامل ها انتخاب كننده آن در اين مورد توضيحات بيشتري داده ام درنهايت. اميدوارم با مطالعه اين مقاله بتوانيد با روءيت كرد بازتري به مغازه هاي فرش رجوع‌نماييد و آگاهانه فرش متبوع خويش را تعيين نمائيد. درصورتي كه بازهم سوال يا اين كه نكته مبهمي در ذهن داريد مي‌توانيد سوال خويش را در نصيب نظرها مطرح كنيد.


برچسب: قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۱:۱۷ توسط:عباسي موضوع: نظرات (0)

شستن فرش در خانه

قاليشويي در مشهد

راهنماي شستن فرش در خانه

فرش ها در منزل ما هر ماه شامپو ميگردند تا آلودگي و گر دو غبارشان پاك شود. اما حال تصميم دارم آن‌ها‌را بشويم. آيا براي شستشوي فرش در منزل طريق مخصوصي موجود است؟

 شستشوي فرش در خانه مستلزم فضاي مطلوب ميباشد تا بتوانيد به راحتي آن را بشوييد. در شرايطي كه فرش منزل شما اضافه از ۶ متر ميباشد، به علت تبعيت از تمدن سوئيت نشيني بهتر ميباشد آن را به موسسات كارشناس قاليشويي بدهيد. اما درصورتي كه بعدها كمتري دارا‌هستند با رعايت مصرف با صرفه آب مي‌توانيد آن را در منزل بشوييد. گذشته از شستشوي فرش بهتر ميباشد گرد و غبار آن را از در بين ببريد. شما ميتوانيد با تكاندن فرش گرد و غبار آن را بيرون فرمائيد و با جاروي دستي آن را منزه فرمائيد. مراقب باشد كه ضربه شديد تار و پود فرش شمارا در گير جراحت نكند.

 

براي شستشوي فرش مي بايست مطمئن گرديد فرش رنگ نمي دهد. چه فرش شما دستبافت باشد و چه ماشيني رنگ دادن جراحت بدون شوخي به آن مي‌زند. براي اينكه بدانيد اين واقعه مي افتد يا اين كه خير، يكپارچه يا اين كه دستمال سپيد مرطوب را روي سطح فرش بكشيد. در شرايطي‌كه پارچه مرطوب رنگ گرفت، بهتر ميباشد فرش را به موسسه ها قاليشويي بسپاريد.

 

 

براي شستشوي فرش مي بايست مطمئن گرديد فرش رنگ نمي دهد

براي شستشوي فرش در خانه بهتر ميباشد از سطحي طاقت فرسا و شيبدار استعمال نماييد تا آب مازاد بتواند بيرون شود. رتبه حرارت آب را روي حد ميانگين نگه داريد و آب ولرم شايسته ترين موقعيت آن ميباشد.

 

در شستشوي فرش از ماده هاي شوينده قليايي استعمال نكنيد و اسيديته خنثي را به عمل ببريد. پودر شستشوي دستي، شامپو فرش، پودر صابون خانگي و ريكا مطلوب مي باشند و در حالتي‌كه كثيفي فرشتان چندان زياد وجود ندارد يا اين كه لكه چربي نيست، از شوينده رقيق گرديده با آب به كار گيري نمائيد.

 

پس از شستن فرش آن را خوب آبگيري فرماييد و با حوله اي پرزهاي مازاد آن را بگيريد. چنانچه فكر مي‌كنيد ممكن ميباشد رنگ بدهد اذن دهيد براي ساعتي در به عبارتي موقعيت بماند تا رنگ به بخش هاي ديگر جريان پيدا نكند.

براي شستشوي فرش در خانه بهتر ميباشد از سطحي دشوار و شيبدار به كار گيري نماييد

 

براي كم آب شدن فرش، آن را از پشت و در فضاي آزاد دور از نور و روشنايي آفتاب پهن نمائيد. معلق كردن فرش ابدا سفارش نمي‌شود زيرا سبب ساز جراحت به بافت فرش مي گردد. از وسايل گرم كننده و حرارتي براي كم آب كردن فرش استعمال نكنيد.

 

نكته مهمي كه در شستشوي فرش در خانه موجود هست اين ميباشد كه در حالا پهن كردن فرش نبايد مجدد روي آن آب بگيريد زيرا ريشه هاي فرش رنگ زرد ميشوند.

پس از كم آب شدن فرش آن را با يك برس به آرامي برس بزنيد تا طرح ها جاي خويش قرار گيرند.


برچسب: قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۳:۲۲ توسط:عباسي موضوع: نظرات (0)

نگهداري فرش دستباف در منزل

حفظ از فرش دستباف در منزل يك مسائل داراي اهميت هست كه بعضي از خانم هاي منزل دار به خصوص نوعروسان دغدغه آن را دارند . در اين مطلب از وب سايت فرش كلاهدوزان قصد داريم كه در اين موضوع براي شما حرف كنيم . اين مسئله از آن رو داراي اهميت مي باشد كه در شراي شما به رخ اصولي و صحيح موارد مربوط به نگهداري از فرش هاي دستباف را انجام دهيد، مي توانيد روز به روز ارزش آن بيفزاييد . براي نگهداري اصولي از فرشهاي دستبافت مقدمه شما بايد بدانيد كه چه عامل ها و دلايلي سبب جراحت رساندن و حاد شدن اين فرش ها مي شود تا بتوانيد از رويكرد حل هاي تخصصي براي برطرف كردن اين مشكلات استعمال فرماييد .
اين موردها عبارتند از قاليشويي در مشهد 
عوامل غير زنده يا اين كه عامل ها محيطي كه عبارتند از: گرد و خاك، نور، گرما، رطوبت، فشارهاي فيزيكي غير مناسب و آلودگي‌هاي محيطي .
كارداران زنده مانند موش و حشراتي نظير: بيد، جيرجيرك، موريانه، سوسك گرمابه و سوسك قالي .
قالي
دستباف رول شده
مراقبت
فرش دستباف لوله شده نگهداري فرش دستباف لوله شده به اين ادله براي ما با اهميت هست كه باور داريم شايسته ترين روش براي نگهداري فرش، در مواقعي كه قصد به كار گيري از آن را نداريم، لوله يا اين كه رول كردن آن ميباشد .
اما نكاتي در خصوص لوله كردن فرش دستباف وجود دارد كه انجام ندادن آن ها سبب مي شود فرش دستباف شما جراحت ببيند؛ در ادامه اين نكات باهم زمينه نظارت قرار خوا هيم داد‌:
اولي نكته اي كه بايد قبلي از لوله كردن فرش به آن دقت داشته باشيد اين ميباشد كه، در صورتي‌كه فرش شما به هر علتي صدمه ديد، مي بايست نصيب پوسيده و آسيب ديده را تعمير و ترميم نمائيد . به ياد داشته باشيد كه پشت گوش پرت كردن اين مسئله منجر پوسيدگي اكثر فرش دستباف شما خواهد شد و هزينه هاي متعددي را براي شما در بر خواهد داشت .
حتماً قبل از عده كردن و لوله كردن فرش دستباف از مواد ضد بيد مثل تنباكو يا اين كه نفتالين به كارگيري نماييد وآنها را لاي فرش قرار دهيد .
براي لوله كردن فرش دستباف و به خصوص فرش هاي دارنده سايز بزرگ، خوبتر هست كه با امداد دو يا اين كه سه نفر فرش خويش را لوله فرمائيد . چرا كه در غير اين فيس ممكن ميباشد كه فرش به چهره يكنواخت و منظم لوله نگردد و دو راز قالي صاف نباشد كه اين مسئله سبب مي شود به مرور بازه لبه هاي مازاد خارج زده از قالي تا بخورند و جراحت ببينند .
در صورتي كه فرش دستباف شما براي شما خيلي باارزش است، خوبتر ميباشد كه قبل از لوله كردن آن، يك پارچه كتان يا اين كه نخي منزه و ضدعفوني گرديده روي قالي و خويش پهن نمائيد تا از ورود گرد و خاك و ساير آلودگي ها به داخل آن پرهيز فرمائيد . همينطور در سطح آن گاه شما بايستي قالي را با طناب ببنديد تا ورود گرد و خاك و ساير آلودگي ها به درون قالي، به دست كم رسد .
نوشته آخر در خصوص حفظ فرش دستباف لوله گرديده اين است كه مراقب باشيد كه محل حفظ فرش عاري از هر نوع رطوبت، حشره ها و جانوران موذي، نفوذ نور آفتاب و سواي گرد و خاك باشد . همچنين به خاطره داشته باشيد كه اين محيط مي بايست داراي تهويه هواي قابل قبولي باشد .
خط مش
هاي مراقبت از قالي دستباف
خودداري
از بيد زدن فرش دوري از بيد زدن فرش از داراي اهميت ترين اقدامات در محافظت فرش دستبافت هست .يكي از خطرناك ترين و وسيع ترين حشراتي كه مي تواند به فرش دستباف شما جراحت برساند، بيد مي باشد . براي دوري از بيد زدن فرش، ابتدا مي بايست بخش اعظم با اين حشره آشنا بشويد .

حشره بيد پروانه كوچك و زردرنگ رنگ است كه طول بدن آن در ميان ۹ تا ۱۲ ميليمتر مي باشد، اين حشره در سال دوبار توليد مانند مي كند؛ يك بار در اواخر فصل بهار و اوايل تابستان، دفعه دوم در اواخر فصل پاييز و اوايل زمستان . اين حشره كه در هر بار تخم ريزي حدود ۱۰۰ تخم مي گذارد، بخش اعظم رغبت دارد كه ايجاد مثل خود را در جاهايي كه رطوبت بيشتري دارا‌هستند انجام دهد . برهان اينكه اين حشره‌ها به فرض هاي دستباف زخم مي رسانند، رغبت دوچندان آن ها به تغذيه پروتئين جان دار در پشم مي‌باشد و به همين استدلال درصورتي كه در اواسط الياف فرش شيوه پيدا نمايند به سرعت الياف پشمي فرش شما را مورد هجوم قرار مي دهند و تا هنگامي كه راهكاري براي حل اين نقص‌ پيدا نكنيد، از فرش تغذيه مي نمايند تا جايي كه صرفا چله فرش شما باقي بماند .

راهكاري كه در پيشين براي از في مابين بردن بيد و تخم هاي اين حشره در فرش دستباف در لحاظ گرفته گرديده بود، استعمال از تنباكو و توتون در ذيل فرش بوده ميباشد . ولي اين راه به مرور بازه زماني منجر تغيير رنگ قسمت هاي واضح فرش مي شد و باعث شد كه كم اندك از استفاده از توتون و تنباكو دوري نمايند . امروزه از مواد ديگري مثل كاغذ روزنامه، فلفل، كلر، كافور و نفتالين به كار گيري مي شود . در ميان اين مواد مؤثرترين آن ها نفتالين هست و نحوه استفاده از آن به اين فيس مي باشد كه قبلي از لوله كردن فرش دستباف يك پارچه پاك و ترجيحاً سپيد را روي قالي پهن كرده و آن گاه نفتالين پودر شده را روي آن مي پاشند و در پايان فرش را لوله مي نمايند . در سطح انتها براي اين‌كه بيشترين تأثير مثبت نفتالين را احساس نمائيد بايستي آن را داخل يك بسته بندي نايلون قرار دهيد تا گاز انتشار يافته از نفتالين در محيط قالي بماند و از آن در برابر بيد محافظت كند . در پايان اين نكته را بايد به ياد داشته باشيد كه حشره بيد ممكن مي‌باشد كه به فرش ها و قالي كوچك هايي كه به عنوان كالايي تزييني روي ديوار نصب مي شوند هجوم ور شوند، در چنين قوانيني شما بايد به فيس مداوم و هر چندين وقت يكبار، تمام نصيب ها را محاسبه و تميز فرمائيد .

بيد
زدگي فرش دستباف


برچسب: قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۴:۴۲ توسط:عباسي موضوع: نظرات (0)

تشخيص تابلو فرش خوب

تشخيص تابلو فرش خوب در هنگام خريد فرش نفيس بسيار با اهميت است. معمولا براي كسي كه بسيار عزيز است يا براي مناسبتي خيلي خاص و احيانا براي برقراري مراودات كاري و تجاري خيلي مهم، از هداياي فاخر و نفيس استفاده مي‌شود، چيزي كه در خاطر هديه گيرنده هميشه باقي بماند. تابلو فرش از جمله اين نوع هدايا مي‌باشد. به همين دليل شناخت تابلو فرش خوب بسيار اهميت مي‌يابد. متاسفانه اطلاعات عموم مردم حتي در مورد فرش ايراني كه همواره جزء ثابت زندگيشان بوده بسيار كم است چه رسد به تابلو فرش كه فقط جنبه تزييني داشته و بر ديوار آويخته مي‌شود. قاليشويي در مشهد

تابلو فرش
تابلو فرش، قالي ايست كه معمولا در اندازه هاي كوچك از 35*50 سانتيمتر تا 2*3 متر بافته مي‌شود. تابلو فرش هم به صورت دستي هم به صورت ماشيني در بازار يافت مي‌شود اما نوع دستي آن هم از نظر قيمت و هم از نظر هنري ارزش بيشتري دارد. براي تشخيص تابلو فرش خوب هميشه به پشت آن توجه كنيد. اگر فرش شناسنامه داشته باشد حتما در پشت آن درج شده و علاوه بر اين پشت فرش اطلاعات بسيار مهمي را در اختيار شما قرار مي‌دهد. اگر فروشنده تابلو فرش را قاب شده به شما ارائه داد حتما از او بخواهيد كه نمونه قاب نشده را برايتان بياورد تا به راحتي پشت تابلو فرش را ببينيد كه اطلاعات مهمي در خود دارد.

خصوصيات تابلو فرش دستباف
خصوصيات تابلو فرش دستباف شامل موارد بسيار مي‌شود كه ارزش هنري و قيمت آن را تغيير مي‌دهد. ارزش هنري تابلو فرش بيشتر به تركيب‌بندي رنگي و ميزان استفاده از رنگ‌هاي طبيعي و ظرافت و هماهنگي نقش و رنگ دارد اما ارزش قيمت بسته به مواد اوليه به كار رفته مانند نوع نخ و ابريشم، كيفيت بافت و اندازه و طرح دارد. برخي از اين‌ها را با ديدن پشت تابلو فرش مي‌توان تشخيص داد. ميزان تراكم بافت و ريز ي و درشتي گره‌ها از پشت كار معلوم است. هر چه بافت ريزتر باشد و بيشتر شانه خورده باشد ظرافت طرح بيشتر شده و زيبايي آن بيشتر مي‌شود. از مهمترين خصوصيات تابلو فرش دستباف كه بايد به آن توجه كرد كجي بافت است. تابلو فرش چون در اندازه كوچك و با الياف ظريف بافته مي‌شود، بافنده بايد بسيار مهارت داشته باشد تا رج ها را بدون كجي در بياورد. به همين دليل براي تشخيص تابلو فرش خوب حتما آن را قاب نشده بخريد زيرا بسياري از فروشندگان كجي بافت را با قاب گرفتن مي‌پوشانند. كجي بافت از پشت فرش نمايان است. همچنين شما ميتواند جنس چله و موارد اوليه به كار رفته را نيز اينگونه تشخيص دهيد.

نكات مهم هنگام خريد تابلو فرش
نكات مهم هنگام خريد تابلو فرش كه بايد به آن توجه داشته باشيد، متعدد است و اولين آن فروشنده است. در هر صنفي متاسفانه افراد سودجو و متقلب وجود دارند. برخي از خصوصيات تابلو فرش دستباف بسته به اعتماد به فروشنده مي‌باشد. مثلا ميزان ابريشم به كار رفته در تابلو را فقط نمي‌توان با ديدن نقاط براق فرش فهميد؛ برخي از نخهاي ابريشم درخشان نيستند و فقط با اعتماد به فروشنده مي‌توان اين نكته را فهميد. مورد ديگر امضاء بافنده است. امكان دارد تابلو فرشي را به دليل داشتن امضاء بافنده‌اي معروف چند برابر بفروشند اما بايد بدانيد كه مي‌شود امضاء را در هنگام رفو و ترميم فرش جعل نمود و باز معتمد بودن فرشنده اهميت فراوان مي‌يابد. از ديگر نكات مهم هنگام خريد تابلو فرش اينست كه نقوش برجسته فرش در هنگام بافت ايجاد نشده و جزء سختي بافت محسوب نمي‌شود. در هنگام پرداخت‌كاري فرش، مي‌شود اين تفاوت برجستگي را ايجاد كرد. به طور كلي پرداخت‌چي فرش نقش مهمي دارد؛ پرداخت‌چي خوب مي‌تواند از فرشي معيوب فرش مرغوبي درآورد و بالعكس. پس در تشخيص تابلو فرش خوب معتمد بودن فروشنده اهميت بسياري دارد. در بازار حكيم اصفهان به دليل سابقه دور اين شهر در فرش و قالي، فروشندگان و توليد كنندگان معتبري هستند كه اعتبار چند نسل يك خانواده را بر دوش دارند و هيچوقت در پي سود بيشتر اين اعتبار را از دست نمي‌دهند. از جمله اينان فروشگاه فرش كلاهدوزان است كه از توليد تا ارائه فرش دست داشته و علاوه بر كيفيت بسيار خوب اعتماد مشتريان خود را بهترين ضمانت تجارت خود مي‌داند.

 


برچسب: قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۳۵:۲۳ توسط:عباسي موضوع: نظرات (0)

موكت هاي تميز و بدون لك داشته باشيد

موكت ها قسمتي از وسايل منزل شما مي‌باشند كه گرد و خاك و غبار فراوان زيادي را لا به لاي پرز هايشان توده ميكنند و با وجود جارو كشيدن هاي هفتگي خانم هاي منزل گشوده نيز قاليشويي در مشهد  به خير و خوبي پاك نمي شوند . همچنين نكته ي ديگر آن ميباشد كه موكت ها بخاطر اين مقدار گرد و خاكي كه در خود دارا‌هستند سبب آلوده و كثيف و چرك آلود شدن وسايل خانه شما هم مي شوند از همين روست كه تمام خانواده ها در برهه زماني اثاثيه كشي اولين مرحله ي كار خويش را به عده آوري موكت هاي منزل و پست كردن آن ها به كمپاني هاي خدماتي براي شست و شو اختصاص مي دهند تا در مدت ورود به منزل ي جديدشان هم پا با وسايلي كه به هنگام جابجايي اثاثيه خانه تمامي به خير و خوبي تميزشده اند ، به علت گرد و خاك داشتن موكت ها با آلودگي فضاي منزل و گرد و خاك به دست آوردن مجدد ي آن مواجه نشوند .

به طور معمول اكثر اوقات خانواده ها در زمان جا به جايي موكت هاي منزل خويش را تعويض مي نمايند ولي موكت هاي بعضي از قسمت هاي منزل نظير : اتاق خواب فرزندان يا موكت نشيمن كه معمولا از مال و بها خوبتر و بالاتري برخوردارند تعويض نمي شوند . در فيض شستن موكت اين بخش ها اضطراري است . از اين رو كمپاني باربري روحاني بهايي طي اين مقاله به شما دوستان خوب ارشاد هاي ارزشمندي در اين قضيه ارائه مي نمايد .

او‌لين
مرحله عمل رفع لكه هايي هست كه روي موكت وجود دارند
به محض ديدن لكه ، در هر قسمتي از موكت مي بايست آن را تميز كنيد .حال
سوالي كه پيش مي آيد اين مي باشد كه براي از ميان بردن اين لكه هاي مزاحم چه مي بايست كرد ؟؟
پاسخ اين سوال شما در دستان ماست ، لكه‌ هاي ناشي از مواد مايع را به وسيله حوله كتان يا دستمال سفيد كم آب نمائيد .

اين نكته ي با اهميت را يادتان باشد كه هيچوقت دستمال را روي موكتتان مالش ندهيد چون اين عمل منجر مي شود تا لكه عمده به داخل فيبر هاي موكت نفوذ كرده و تميز كردنش دشوار خيس شود .

با فشار دستتان روي حوله ي منزه و خشك ، تا حد ممكن نصيب لكه گرديده به وسيله مايع را خشك فرماييد .

نكته
ي حائز اهميت دوم مدل لكه بر مورد استفاده براي از در ميان بردن لكه است
ابدا
نگران نباشيد زيرا ما رويه ساخت اين لكه بر را هم به شما فراگيري مي‌دهيم به خواسته ايجاد لكه بر دست ساز
يك ) چند قطره مايع ظرف شويي را درون ميزان يه خرده آب حل نمائيد .

دو ) تقريبا 4/1 قاشق چاي خوري از ن را به يك ليتر آب بيش تر فرماييد .

سه ) اندازه پاره اي از اين مايع را بر روي محل لكه بريزيد به طوري كه موكتتان بيش از حد خيس نشود .

چهار) به آرامي و به وسيله يك دستمال تميز لكه را پاك كنيد .

پنج ) درحال حاضر كف و را به وسيله ي آب پاك فرمائيد .

شش ) اين كار را تا وقتي كه لكه ها به طور بي نقص منزه شوند ادامه دهيد .

در صورتي كه جنس موكت شما از الياف مصنوعي باشد رنگ موكتتان تغيير‌و تحول كرده و اين امر اكثر زمان ها نشان دهنده ي چسبناك بودن ماده اي كه موجب لكه شدن موكت گرديده مي باشد . در صورت مواجهه با چنين لكه هايي قسمت كثيف را با آب گرم به نيكي شسته و با دستمال سپيد و منزه كاملا خشك فرماييد .

اعتنا فرماييد كه در مورد لكه شدن موكت هاي چشمي هرگز نبايد نصيحت مي كرد آب گرم يا سرد به كار گيري فرماييد براي از در بين بردن لكه اين نوع موكت ها حتما ز آب ولرم به كارگيري فرمائيد .

يادتان باشد كه براي لكه برداري از موكت هايتان هرگز از آمونياك يا لكه بر هاي حاوي مواد قليايي استفاده نكنيد چرا كه اين دسته مواد به علت تركيباتشان سبب آسيب ديدن دورازشوخي بافت موكت هاي شما مي شوند .

توجه داشته باشيد كه ؛ موكت‌ها و پادري‌هايي كه از جنس الياف گياهي مثل كنف ميباشند ، نسبت به موكت هاي پشمي و ساخته از مواد تصنعي ، ساختار زمخت و دشوار تري دارا هستند و نسبت به لكه بردار مقاوم ترند و مشقت بار تر لكه برداري مي شوند .

نكته
ي كليدي ديگر كه نبايد آن را فراموش نمائيد اين مي‌باشد كه :
حتما و مطلقا و مسلما بعد از پاك كردن لكه از روي موكت ، نصيب خيس شده را بلافاصله با فن يا سشوار و حرارت كم خشك نمائيد .

براي
از بين بردن لكه هاي سر سخت شمع از روي موكتتان ؛
ابتدائا
لكه كم آب گرديده ي شمع را به وسيله ي يك قاشق از روي تراز موكت بتراشيد
آنگاه در محل لكه دستمال كاغذي يا اين كه پارچه ي سفيدي پهن كرده و با اتويي كه حرارت آن تحت ميباشد روي آن را به آرام اتو بكشيد .

زماني كه موم ها به طور بدون نقص جذب دستمال شدند آن را از روي موكت برداريد .

 

 


برچسب: قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۵:۲۷ توسط:عباسي موضوع: نظرات (0)

تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم چيست؟

تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم فرش‌هاي قاليشويي در مشهد  متنوع ازلحاظ ضخامت ، ظرافت ، ريزبافتي ، زيبايي ، بها ، تداوم ، اثرات تندستي و… را مي‌سازند كه شمارا با فرش‌هاي مختلفي روبه‌رو مي‌كند كه هر سليقه‌اي را پوشش خواهد داد .

تفاوت
هاي چله ابريشم با چله پشم چيست؟
تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم ، منجر تفاوت‌هايي در فرش دستباف پاياني مي گردد . پيش از برشمردن تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم ، قصد داريم اندكي از چله‌كشي بگوييم تا خوبتر با مطالب آشنا گرديد . چله‌كشي يك عدد از مهمترين مراحل پيش از بافتن هر فرش مي باشد كه بهروش‌هاي مختلفي انجام ميشود و فارغ از چله‌كشي درست و اصولي نمي توان فرشي قشنگ و بي نقص از هر حيث بافت . يك چله‌كش حرفه‌اي آنگاه از خواندن نقشه يك فرش ، تعداد تارهاي چله را تعيين مي‌نمايد ؛ ابزار و وسايلي زيرا : دار قالي ، دفتين ، آچار ، متر ، قلم سياه و… را فراهم ميكند و آغاز به چله‌كشي مي‌كند .

چله‌كشي بهروش‌هاي تركي و پارسي انجام مي گيرد كه هر مورد ويژگي‌هاي يگانه خود را دارا هستند ولي به گويش معمولي فيض هر چله‌كشي سوار شدن نخ‌هاي چله به رخ درست ، يكنواخت و منظم بر دار قالي هست . نخ چله هم نخ‌هاي دقيق و پرپيچ‌وتابي است كه به فيس عمودي در چله‌كشي بر دار قالي نصب مي گردند ؛ فعاليت اين چله ها نگه‌داشتن گره‌هاي فرش مي‌باشد ؛ كالا آنان بسته به نازكي يا اين كه گونه فرش مي‌تواند پنبه‌اي ، پشمي يا اين كه ابريشمي‌ باشد . هم اكنون مي‌توانيم به سراغ تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم برويم .
طريق
تعيين نوع چله
ذكر تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم را از اينجا استارت مي كنيم كه اصلا به چه شكل براي مدل چله فرش‌ها تصميم‌گيري مي‌شود؟ در واقع با توجه به نقشه فرش ، رجشمار آن ، لطافت ، ظرافت و مدل فرش آخرين نوع چله‌ آن مشخص مي گردد . يكي از بارزترين تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم اين است كه استفاده از چله پشم اين ايام كمتر از چله ابريشم ديده مي گردد ولي هر دو از مصالح فراوان اصلي در بافت فرش‌ها ميباشند .
ويژگي‌هاي
چله ابريشم و چله پشم
چله ابريشم : چله هاي ابريشمي در كارخانه‌هاي ابريشم‌كشي و از پيله‌هاي كرم ابريشم تنظيم مي شوند . اين نخ‌ها ظريف ، قابل انعطاف و لطيف مي باشند و در عين ظرافت بسيار سفت و با تداوم مي باشند و گزينه‌اي خوب براي فرش‌هاي ريزبافت ميباشند كه نازكي و هنرشان خيره‌كننده ميباشد .
چله پشم : نخ‌هاي پشمي در دير باز بيشتر به دليل محكم بودن ، قدمت بالا ، ايجاد گرما و در دسترس بودن مورد استعمال قرار مي‌گرفتند و امروزه استفاده از آنان كمتر از پيشين گرديده است . پشم در فصل‌هاي پشم‌چيني از گوسفندان تهيه مي شود .


تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم يكي از مهم‌ترين دلايل قيمت‌هاي متفاوت فرش‌هاي دستباف مي‌باشد ؛ در واقع گران‌ترين فرش‌هاي دستباف از ابريشم و چله هاي ابريشم بافته مي شوند و فرش‌هايي كه تركيبي از ابريشم و پشم را در خويش دارا هستند ارزانتر ميباشند . يك عدد از تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم ، مرغوبيت ، كيفيت و زيبايي اكثر چله ابريشم نسبت به چله پشم هست و همين عمر بالا و به تبع آن قيمت بالاي فرش‌هاي ابريشمي را نسبت به فرش‌هاي پشمي مي‌سازد .

چله هاي ابريشمي از دل طبيعت و از كرم‌هاي ابريشم ميايند و همين بر جادو ، جذابيت و مختص بودن چله هاي ابريشمي مي‌افزايد . باوجود تمام تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم و ارزش متفاوت آن‌ها هر يك از چله هاي پشم و چله هاي ابريشم ويژگي‌هاي خويش را دارند و در واقع طيفي از قدرت طبيعت را در خويش نگاه مي‌دارند .
تلاوت
مطلب منش هاي پاك كردن گواش از روي فرش مقايسه
چله ابريشمي با پشمي
هرچند از تفاوت هاي چله ازلحاظ ارزش و… گفتيم اما به‌هرحال پشم و ابريشم هر يك مزايايي دارا هستند كه نمي‌توان راحت از آن ها عبور كرد . از تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم اين است كه فرش‌هاي بافته‌شده با چله ابريشم به دليل ظرافت خاصي كه دارا هستند بهتر است در مكان‌هاي كم رفت و آمد خيس خانه‌ها پهن شوند چون درخشان‌تر ، نرم‌تر و گران‌بهاتر از فرش‌هاي پشمي ميباشند و در واقع كالايي لوكس و نفيس محسوب ميشوند .

ولي فرش‌هاي با چله يا به عبارتي تار پشمي ضخامت و زبري بيشتري دارا هستند كه به كار گيري از آن‌ها در مكان‌هايي كه پاخوري بيشتري دارااست بلامانع مي‌باشد . ولي نميتوان از اين نكته عبور كرد كه پشم‌هايي كه از نژادهاي گوسفند داراي شهرت ايراني نظير : كردي ، بختياري ، بلوچي ، افشاري ، قزل و… تنظيم مي‌شوند پشم‌هايي اعلا و گران ميباشند كه مرغوبيت بالايي دارند و فرش‌هايي درخشان ، بادوام ، محكم و سفت را ايجاد ميكنند . از تفاوت هاي چله بايستي به توانايي بيشتر پشم‌ها نسبت به ابريشم در ايجاد و محافظت گرما اشاره نمود .

همينطور توانايي بالاي فرش‌هاي پشمي در تأثير بر سالمي ، التيام دردها ، بهبود گردش خون ، ساخت خوابي سهل و آسان نيز باعث محبوبيت آنهاست . از وجه تشابه‌هاي چله ابريشم و چله پشم اين مي باشد كه هردو از طبيعت و از جانداراني باسخاوت مي آيند و همين آنان را ويژه مي نمايد .
نكات
پاياني
تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم فرش‌هاي متنوع ازلحاظ ضخامت ، نازكي ، ريزبافتي ، زيبايي ، بها ، دوام ، اثرات سالمي و… را مي‌سازند كه شما را با فرش‌هاي مختلفي روبه‌رو ميكند كه هر سليقه‌اي را پوشش خواهد بخشيد . فرش‌ها و تابلو فرش‌هاي نفيس ابريشم ارگانيك كه دستباف هستند سرشار از هنر مي‌باشند و به چينش خانه‌ها نام‌و‌نشان ايراني ، اصالتي خاص ، جلوه و جذابيت ميبخشند . البته بايستي بدانيد همانند پشم كه درجات متفاوت كيفيت را دارااست چله ابريشم نيز درجه ۱ ، ۲ و ۳ داراست كه بهترين ابريشم كشور‌ايران در تبريز ايجاد مي‌گردد .

ابريشم جايگاه ۱ در عين نرمي سفت و با دوام هست و در حين چله‌كشي و دفه زدن پاره نمي‌شود . يكي از تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم رنگ آن‌ها مي‌باشد كه ابريشم ، طلايي هست و پشم قادر است رنگ‌هاي گوناگون داشته باشد كه پشم گوسفندان سيستاني سپيد مي باشد و امكان رنگ پذيريش عالي ميباشد . فارغ از تفاوت هاي چله ابريشم با چله پشم ذوق و انگيزه شما از خريد فرش مهم مي باشد و خريدن كردن از فرش‌فروشي‌هاي معتبر خريد شما را آگاهانه مي كند .


برچسب: قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۵:۴۶ توسط:عباسي موضوع: نظرات (0)

آيا قاليشويي ها شستشوي اسلامي انجام مي دهند؟

در
اين مقاله قاليشويي به اين سوال فراوان همگاني مشتري ها پاسخ مي دهيم كه آيا قاليشويي ها شستشوي اسلامي انجام مي دهند؟ از كجا مطمئن باشيم كه شستشو ها اسلامي است؟ چه قاليشويي هايي آبكشي اسلامي دارند؟
بي شك وترديد براي شما هم به عنوان يك مسلمان داراي اهميت است كه فرشها شما عاري از هرگونه نجاست باشد . و دوچندان پيش مي آيد كه فرش شما در ظاهر تميز مي باشد اما نياز به آب كر قاليشويي درمشهد  و آبكشي اسلامي داراست . و براي شما حساس هست كه فرش به نحو احسن آبكشي شود .
البته چطور به قاليشويي ها اعتماد كنيم؟
موادشويي
فرش: شايد اصطلاح مواد شويي به گوش شما آشنا باشد . و شنيده باشيد بخش اعظمي از قاليشويي ها براي پايين آوردن هزينه و بضاعت و توان رقابت با رقبا و مراقبت بازار فرش ها را شستشوي اسلامي نمي نمايند . در اين موارد فرشها در كارگاه هاي قاليشويي، خشكشويي شده و ريشه فرش ها با وايتكس و سفيد كننده، سفيد مي شود . هر يك‌سري ظواهر فرش پاك به لحاظ مي برسد . البته در راستي نجاست در فرش از دربين نرفته مي‌باشد .

قاليشويي
با آب غير بهداشتي: برخي قاليشويي ها هم فرش ها را به طور كامل آبكشي مي نمايند اما آب زمينه استعمال از اين قاليشويي ها آب چاه و غير بهداشتي مي باشد . و قادر است علاوه بر نجاست آلودگي و بيماري براي اعضاي خانواده ايجاد كند .

تحقيق
درباره قاليشويي: قاليشويي
, قالي شويي, قاليشويي آنلاين, قاليشويي تهران , قاليشويي كرج, قاليشويي تبريز, شستشوي فرش, شستشوي مبل, خشكشويي مبلمان, اعلاشويي
قبل از تحويل فرش به قاليشويي، حتما در رابطه قاليشويي به مقدار كافي تحقيق فرماييد . بخش اعظمي از قاليشويي هاي فيلم و عكس هاي كارگاه يا اين كه كارخانه قاليشويي خويش را در تارنما و يا اين كه كانال هاي اجتماعي خويش آپلود مي كنند . مسلما دستگاه هاي را تحليل فرمائيد .

از قوم ودوستان خويش درباره تجربه هاي مثبت و منفي قاليشويي تحقيق نمائيد . تجربه نزديكان شما داده ها مضاعف مناسبي در اختيار شما قرار مي دهد .
در اينترنت كاوش نماييد . برخي اشخاص تجربه هاي مثبت و منفي قاليشويي خود را در وب به اشتراك مي گذارند . هر يكسري كليه اين مورد ها صحيح نمي‌باشد و بعضي رقبا ممكن هست به صورت غير اخلاقي و غير حرفه اي به تخريب حريف بپردازند . اما اين موارد از چشم اشخاص تيز در بين و با دقت به دور نمي ماند .
از اتحاديه قاليشوييان استعلام بگيريد . بي شك وترديد يك عدد از مطمئن ترين راه ها براي تعيين قاليشويي خوب و مجاز استعمال از خبر ها و ليست اتحاديه مي باشد . در صورتي كه به ليست اتحاديه دسترسي نداريد . شماره اتحاديه استان خود را از ۱۱۸ دريافت كرده و از اتحاديه سوال فرماييد .
قاليشويي
هاي معروف
قال

قاليشويي هاي داراي اعتبار و خوشنام در بين مردمان منزلت ويژه اي دارا‌هستند . و براي پايين آوردن هزينه هاي شستشو از كيفيت سرويس ها نمي كاهند . قاليشويي هاي داراي اعتبار تجربه خود را در ارتفاع سالها پس داده اند و مي توانيد با نظارت يك عدد از قاليشويي هاي داراي اعتبار را انتخاب فرمائيد . قاليشويي هاي شناخته شده فرش ها را طبق اصول و پايين لحاظ اتحاديه انجام مي دهند . و بيشتر تحت ارزيابي ميباشند .

قاليشويي
هاي كمتر شناخته شده تاييد قاليشويي داراي اعتبار به معناي اين نمي‌باشد كه قاليشويي هاي نو تاسيس بد هستند . بسياري از چيره هاي نو تاسيس سرويس ها ارزنده اي به مشتري ها ارائه مي دهند . البته ريسك به كارگيري از قاليشويي هاي كمتر شناخته شده، مي تواند يه خرده مضاعف باشد . در صورتي كه ميتوانيد از كارگاه قاليشويي بازديد كنيد و يا اين كه از مسئولين قاليشويي بخواهيد فيلم و عكس هاي قاليشويي خودر را در اختيار شما قرار دهند . تا مطمئن گرديد سرويس ها قاليشويي اسلامي مي باشد .

 

با ثبت توصيه آنلاين در اين سايت، براي شستشوي انواع فرش و خشكشويي و شستشوي مبل، ۲۰% تخفيف بگيريد!!! در صورتيكه در سراسر تهران و كرج و تبريز معاش مي نماييد . در هر ساعت از شبانه روز كافيست به وبسايت كارخانه قاليشويي اديب مراجعه نماييد و توصيه خود را ثبت فرماييد . تا از نزديكترين شعبه براي شما سرويس اعزام شود .

 


برچسب: قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۱:۵۰ توسط:عباسي موضوع: نظرات (0)

دريافت ورودي از گوگل در شيك رنك

به گفته شيك رنك يكي از مهمترين و پر اهميت ترين فاكتور هاي سئو و ارتقا رتبه سايت، سرويس هاي ورودي گوگل مي باشد.
افزايش ورودي گوگل بيش از 70 درصد در ارتقا رتبه و افزايش سئو و افزايش رتبه وب سايت تاثير گذار است حتي اگر سايت شما سئو مناسبي نداشته باشد، اما ورودي هاي آن منظم و دقيق باشد مي تواند جايگاه خوبي را در نتايج كسب كند.
 
 
 
 
زيرا سرويس هاي ورودي گوگل به سايت ها اعتبار مي بخشند تا اينكه سايت ها در زمان پس دادن آزمون يا رقابت قادر باشند با كلمه كليدي هدف ، نمره خوبي از گوگل دريافت كند و در نتايج برتر گوگل سخني براي گفتن داشته باشد .
 
 
 
ورودي گوگل از ديد گوگل؟
 
هوش مصنوعي گوگل بر اين باور است وقتي سايتي ورودي گوگل دارد و مثلا در 10 نتيجه اول، كاربران زيادي بر روي آن كليك مي كنند بايد سايت جذابي و مفيدي باشد به طرز شگفت انگيزي رتبه سايت را با كلمه كليدي فوق افزايش مي دهد در نتيجه با دريافت كليك بيشتر منجر به فروش مناسب و كسب جايگاه بالاتر در نتايج گوگل و ميان رقبا بدرخشند اين فرايند بكلي باعث افزايش نرخ كليد يا ctr در كلمات كليدي سايت مي گردد.
 
 
 
 
افزايش رتبه ي كلمات كليدي سايت
ارتقا رتبه الكسا
افزايش ميزان طبيعي بودن وب سايت شما در گوگل
كسب رتبه هاي برتر گوگل در كوتاه ترين زمان ممكن
سرعت ايندكس شدن صفحات سايت
افزايش Page Authority
افزايش Domain Authority
افزايش rank moz
 
 
 
ديگر اثرات ورودي گوگل پيشرفته يا زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانيه اي
 
بازدهي بالا و ماندگار اين روش
بالا بردن ترافيك هدفمند سايت
بالا بردن رتبه سايت در سرچ گوگل
زمان ماندگاري بيشتر كاربر در سايت
كاهش طبيعي رتبه الكسا و افزايش اعتبار سايت
ارتقا فوري Bounce Rate الكسا
ارتقا فوري Daily Pageviews per Visitor الكسا
ارتقا فوري Daily Time on Site الكسا
 
 
 
 
بيشتر وب مستران اولين قدمي كه براي آناليز و رتبه سنجي يك وب سايت در نظر ميگيرند بررسي رتبه الكسا آن سايت است. اين شيوه ي صحيحي است، چون ورودي هاي گوگل اين توانايي را دارند كه نمودار ورودي سايت ها را در الكسا به ميزان قابل توجهي در كمترين زمان ممكن ارتقا دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرويس هاي ورودي گوگل براي طبيعي جلوه دادن رتبه الكسا وب سايت خود بهره مي گيرند.
 
 
 
چرا سفارش ورودي گوگل در شيك رنك؟
 
با سفارش سرويس هاي افزايش ورودي گوگل از شيك رنك براحتي مي توانيد بازديد هاي بسيار با كيفيتي براي سايت خود ايجاد نماييد، اين فرايند تاثير بسيار مثبتي در ارتقا جايگاه سايت ها در نتايج گوگل در پي خواهد داشت كافيست حتي يكبار از همين امروز با سرويس هاي ورودي گوگل مجموعه شيك رنك آغاز كنيد .
 
 
 
در سفارشات ورودي گوگل از 198 هزار تومان به بالا داراي سرويس هديه ارتقا فوري رنك الكسا ايران بهرمند شويد .
مثلا به ازاي هر سفارش 198 توماني از سرويس هاي ورودي گوگل 1000 IP ويژه جهت ارتقا رنك الكسا ايران طي 24 ساعت از زمان خريد براي همان سفارش مشتريان گرامي اعطا و فعال مي گردد .
 
 
 
پيشنهاد شيك رنك قبل از خريد ورودي گوگل
 
در صورتي كه عمر وب سايت شما كمتر از يك سال مي گذرذ، بهتر است از كلمات كليدي به همراه نام و برند سايت خود استفاده كنيد.
مثال: خريد ورودي گوگل شيك رنك
 
اين استراتژي جهت ارتقا رتبه كلمه كليدي وب سايت شما بسيار تاثير گذار و مفيد است اما اگر وب سايت شما بيش از 1 سال سن دارد مي توانيد از كلمات كليدي مادر به تنهايي استفاده كنيد، در حالت كلي بهتر است تعداد لينك صفحات + كلمات كليدي بيشتر و ورودي كمتري داشته باشيد و بصورت پلكاني مثلا هفتگي يا ماهانه و... تعداد ورودي را افزايش دهيد در اين حالت ورودي هاي گوگل دريافتي طبيعي شناخته مي شود و همين امر موجب افزايش ضريب اعتماد گوگل و افزايش رتبه وب سايت تان مي گردد .
 
 
سوالات متداول
من ورودي گوگل خريداري كردم اما نتيجه اي نگرفتم چه پيشنهاد بهتري داريد؟
 
با خريد ورودي گوگل به شكل اصولي و طبيعي يعني در كلمات كليدي خود از Keyword + Brand و عبارت هاي مرتبط خود بشدت استفاده نماييد و از خريد ورودي گوگل صرفا با كلمه كليدي مادر تا زمان نتيجه گيري به ندرت استفاده كنيد و به جاي آن روي برند سايت خود، و كلمات كليدي در كنار هم استفاده كنيد.
 
اكثر سايت هايي موفقي كه به طور طبيعي برندينگ شده اند با سرمايه گذاري ميلياردي و در نهايت با همين روش اصولي يعني خريد ورودي گوگل با كلمات كليدي به همراه برند و كيبوردهاي مرتبط با تركيب يكديگر مورد استفاده قرار مي گيرد .
 
 
 
آيا سرويس هاي ورودي گوگل با IP غير تكرار هستند؟
 
بله در سرويس هاي ورودي گوگل مجموعه شيك رنك كليه ورودي هاي ارسالي يونيك و غير تكراري مي باشند.
 
 
 
آيا ميتوانم پكيج 10,000 هزار ورودي روزانه ورودي گوگل خريداري كنم؟ ضرر ندارد؟
 
همانطور كه در پيشنهاد قبل از خريد ورودي گوگل پيشنهاد كرديم (بهتر است از كلمات كليدي به همراه نام و برند سايت خود استفاده كنيد) با اين شرايط بلامانع است و مي توانيد با عبارت برند كيبورد هاي همراه با برند به تعداد نامحدود ورودي گوگل خريداري كنيد.
 
 
 
سرويس هاي ورودي هاي گوگل در چه ساعات ارسال مي شوند؟
 
سرويس هاي ورودي گوگل شيك رنك روزانه طي 24 ساعت در شبانه روز تقسيم و ارسال مي شوند .
 
 
 
آيا شروع ناگهاني مثلا 10,000 هزار ورودي گوگل و قطع ناگهاني آن، تاثير منفي دارد؟
 
خير! اگر با نام برندتان همراه با كلمات كليدي و برند دار باشد مانند: (افزايش ورودي گوگل شيك رنك) كاملا طبيعي است.
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۴۶:۴۲ توسط:عباسي موضوع: نظرات (0)

خريد بك لينك تضميني شيك رنك | خريد بك لينك تضميني از شيك رنك

شيك رنك

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شيك رنك (chicrank.com) براي اين كه سايتي بتواند در گوگل جايگاه اول را كسب كند بايد به بك لينك هاي قدرتمندي بطور هوشمندانه اهميت دهد .
 
يكي از مهم ترين و پر استفاده ترين تكنيك هاي كاربردي و پر اهميت ترين گزينه موثر در رتبه بندي نتايج گوگل خريد بك لينك قوي مي باشد اما خريد بك لينك هر چند با كيفيت به تنهايي كافي نيست و بايد هوشمندانه عمل كنيد. .
 
خريد بك لينك به سبك گذشته چندان تاثير گذار نخواهد بود با خريد بك لينك هوشمندانه مجموعه شيك رنك به شكل استنادارد و طبيعي رتبه كلمات كليدي و سايت خود را در نتايج به شگل شگفت انگيزي ارتقا دهيد.
 
در زمان خريد بك لينك هوشمندانه بايد در كلمات كليدي خود از Keyword + Brand + url و عبارت هاي هم خانواده كلمات كلدي و مرتبط سايت خود بشدت استفاده نماييد .
 
 
با اين تكنيك بطور شگفت انگيز و استاندارد و كاملا طبعي بدون ريسك پنالتي شدن در كليه كلمات كليدي با افزايش سرچ بالا خواهيد آمد .
از خريد بك لينك صرفا با كلمه كليدي به تنهايي پرهيز كنيد بروز باشيد و بطور هوشمندانه اي روي برند سايت در كنار كلمات كليدي استفاده كنيد.
 
در صورتي كه سايت شما بك لينك هاي قدرتمند و با كيفيتي نداشته باشد نمي تواند در نتايج جستجوي برتر و ابتدايي گوگل جايي داشته باشد .
 
 
از پكيج هاي مديريت شده مجموعه شيك رنك بي نتيجه نخواهد بود و اين جمله اي تبليغاتي نيست چون با همين كلمه "خريد بك لينك" با كمك همين پكيج در صدر نتايج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شيك رنك با در نظر گرفتن فاكتور هاي مهم در كيفيت لينك هاي خروجي از جمله (اسپم سورس-اتوريتي-تعداد لينك خروجي و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بك لينك ها را كاملا استاندارد را در قالب سرويس هاي قدرتمند زير در اختيار وبمستران و سئو كاران گرامي قرار مي دهد .
 
 
برخي از مزاياي خريد بك لينك در شيك رنك:
- 99 درصد وبسايت ها داراي گواهينامه امنيتي ssl جهت افزايش ضريب اعتماد گوگل
- امكان دسترسي به وب سايت ها از طريق اينترانت و اينترنت جهت افزايش بازديد و ارتقا رنكينگ الكسا
- 99 درصد دامين ها قامتي بالاي 4 سال
- عمومي بودن وب سايت جهت لينك سازي براي كليه وب سايت ها از جمله سايت شما
- 99 درصد دامين وب سايت ها رنك دار و داراي پيج رنك گوگل
- سايت هاي فعال و معتبر و مديريت شده
- 99 درصد دامين ها داراي پيج اتوريتي قابل قبول
- تقويت سئو و قدرت دامين كليه وب سايت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رساني مداوم جهت ارتقا كيفيت
- بروز رساني موقعيت جغرافيايي سرور ها در زمانبندي هاي مختلف
- بروز رساني قالب رنگبندي و تنوع وب سايت ها در زمانبندي هاي مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجي جهت ارتقا بازدهي و كيفيت آنها
- دو فالو يا فالو بودن كليه بك لينك ها
- تضمين عدم پنالتي شدن سايت
- ارزش و كيفيت هر 1 بك لينك جدول بالا برابري دارد با 1000 بك لينك بي كيفيت
- تعرفه بسيار عالي نسبت به بازدهي و كيفيت
 
 

سوالات متداول پيرامون خريد بك لينك

آيا واقعا خريد بك لينك براي ارتقا رتبه سايت در گوگل موثر است؟
بدون شك بله يكي از مهمترين الگوريتم هاي گوگل براي ارتقا جايگاه و رتبه سايت ها بك لينك هاي دريافتي از سايت هاي ديگر است اما عواملي مانند پيج اتوريتي - اسپم سورس - صفحات ايندكس شده سايت ميزبان بك لينك ها نيز در كيفيت خروجي بك لينك هاي بشدت تاثير گذار هستند.
 
اصلا خريد بك لينك چيه؟
به لينك دريافتي از سايت هاي ديگر بك لينك گفته مي شود بك لينك هاي و نكته بسيار مهم در پكيج هاي بك لينك لينك هاي دريافتي از تمام صفحات آن سايت است.
 
 
فالو يا نوفالو بودن بك لينك ها در كيفيت تاثير دارد؟
بك لينك ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسيم مي شوند لينك هايي با رل فالو در گوگل تاثير گذارتر مي باشد و تمام بك لينك هايي كه توسط شيك رنك ايجاد ميگردد فالو مي باشند.
 
 
چه مدت طول مي كشد تا نتايج و تاثير بك لينك ها ديده شود؟
بطور كلي براي ظهور نتيجه مطابق فرايند طبيعي بايستي توسط گوگل شناسايي شوند كه اين موضوع خارج از اختيار ما بوده و بصورت مستقيم به گوگل مرتبط مي شود و حداقل 2 هفته و حداكثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۰:۰۳ توسط:عباسي موضوع: نظرات (0)